zamieszkaj nad wodą

Bagry House – Zamieszkaj nad wodą

Bagry House to wyjątkowa oferta nowoczesnych domów zlokalizowanych nad Zalewem Bagry w Krakowie. Poranek z kubkiem gorącej kawy w ręku, spędzony na tarasie a może relaksujący spacer, po długim dniu pracy, brzegiem zalewu? To wszystko jest w zasięgu ręki, decydując się na realizację Twoich marzeń. Zamieszkaj nad wodą i stań się właścicielem jednego z wyjątkowych domów w inwestycji Bagry House. 

 

Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny

Inwestycja Bagry House powstaje przy ul. Kaczej w Krakowie. To wyjątkowy teren oddalony zaledwie o kwadrans od Centrum. Rozbudowane zaplecze rekreacyjne, z dostępem do przystani żeglarskiej wraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego sprawia, że to, co wydawało się niemożliwe w mieście, staje się dziś rzeczywistością. Ten unikatowy projekt deweloperski zakłada budowę zamkniętego osiedla 15 luksusowych domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy z domów będzie oddawał do dyspozycji mieszkańców od 159-179 m2 powierzchni wraz z prywatnymi ogrodem. Bezpieczeństwo, to kluczowy element, na który deweloper zwraca szczególną uwagę. Osiedle będzie w pełni ogrodzone i monitorowane, do którego dostęp będą mieli dostęp tylko mieszkańcy, za pomocą inteligentnych systemów sterowania. Dbając o dobro i zdrowie mieszkańców, inwestor wyposaży każdy dom w system wentylacji z rekuperacją, zapewniający wysoką jakość powietrze we wnętrzach. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań ułatwi codzienne życie przyszłym mieszkańcom. Inteligentne systemy kontroli nad urządzeniami i instalacjami będą mogły być dowolnie konfigurowane i modyfikowane przez ich użytkowników. To idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. 

 

Przestrzeń 

Dzięki niepowtarzalnej lokalizacji przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się wyjątkowym widokiem na zalew Bagry i park miejski Bagry Wielkie. U wylotu ul. Koziej, po wschodniej stronie Zalewu Bagry, została zaprojektowana i będzie wybudowana tężnia solankowa. Nad zalewem Bagry każdy może wypocząć, spędzić czas na plaży lub popływać łódką czy kajakiem. Przestrzeń wokół inwestycji Bagry House to również Wake Point Kraków Bagry, który oferuje naukę wakeboardingu oraz wypożyczenie sprzętu. Dla mieszkańców ceniących sobie aktywny wypoczynek, to bardzo ciekawa propozycja. Bagry House to idealne miejsce także dla rodzin z dziećmi. Duża przestrzeń oraz bliskość terenów zielonych sprawiają, że codzienne, popołudniowe spacery czy przejażdżki rowerowe staną się atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu. Dobrą zabawę dla całej rodziny zapewniają korty do gry w squasha oraz tor kartingowy, które znajdują się kwadrans spacerem z Bagry House.

 

Sprzedaż domów z najlepszym biurem nieruchomości

Biuro sprzedaży domów prowadzi biuro nieruchomości Private House Brokers, sub marka Nowodworski Estates. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient załatwi wszystkie formalności w jednym miejscu. Pełna oferta sprzedaży wraz z prezentacją domów dostępna jest u agentów nieruchomości. W przypadku konieczności skorzystania z kredytowania zakupu nieruchomości, biuro nieruchomości zapewni profesjonalną obsługę klientów kredytowych. Przyszły nabywca nieruchomości zyskuje czas i pieniądze. Dobra znajomość rynku i klientów przez agentów nieruchomości pozwala w lepszy sposób dopracować z deweloperem projekt inwestycji oraz warunki wykończenia. Przemyślana strategia sprzedaży przekłada się na bezpieczeństwo i wygodę przeprowadzanej transakcji dla klienta. Sprzedaż mieszkań przez agencję to komfort, oszczędność czasu i pieniędzy oraz profesjonalne podejście do procesu kupna-sprzedaży nieruchomości.

Napisz komentarz