gala podsumowania roku 2019

Celebrujemy kolejne sukcesy! Uroczysta Gala Podsumowania 2019 Roku w Nowodworski Estates

To było intensywne 12 miesięcy. Czas otwierania nowych Oddziałów, bicia rekordów, konsekwentnego zmieniania rynku nieruchomości. Nasi Agenci przeszli samych siebie, dzięki czemu rok 2019 zamknęliśmy wynikiem przewyższającym nawet to, co założyliśmy sobie jako cel. Czy można wyobrazić sobie lepszą okazję do świętowania? Właśnie dlatego czas ten podsumowaliśmy podczas uroczystej gali, która odbyła się w ostatni piątek. Zobacz, jak zwieńczyliśmy kolejny rok pracy naszego zespołu!

Cele, nie marzenia

Co udało nam się osiągnąć w zeszłym roku? Jakie w związku z tym stawiamy sobie cele na 2020? Takie pytania towarzyszyły nam podczas prezentacji podsumowujących minione 12 miesięcy. Wniosek jest jeden: zrealizowaliśmy wszystkie najważniejsze założenia, więc chcemy nadal rozwijać się w tak dynamicznym tempie.

Innowacyjne biuro w krakowskim Loft Parku, nowy Oddział w Gdańsku, rekordowe wyniki sprzedaży i dziesiątki zrekrutowanych Pracowników, a do tego zupełnie nowe stanowiska i usprawnienie komunikacji z Klientami. Tak w skrócie można podsumować 2019 rok w Nowodworski Estates. Nie nudziliśmy się, prawda?

Owoce pracy mówią same za siebie. Dzięki nam tysiące Klientów znalazły wymarzone domy, tysiące wzbogaciły się na własnych mieszkaniach. Otodom wyróżnił nas nagrodą dla Najlepszego Biura Nieruchomości w Polsce. Czy można chcieć czegoś więcej?

Można. I my chcemy! Nie spoczywamy na laurach i robimy wszystko, żeby rok 2020 był jeszcze lepszy niż ten miniony. Będziemy zatrudniać jeszcze więcej Agentów, otwierać kolejne Oddziały, śrubować rekordy. Obserwuj nasze postępy nie tylko na blogu NE, ale również na Facebooku i Instagramie. A jeśli uznasz, że chciałbyś współtworzyć nasz sukces, sprawdź aktualne rekrutacje do zespołu NE. Zapraszamy!

Najlepsi z najlepszych

Nie byłoby tak rewelacyjnych wyników, gdyby nie ludzie, którzy wyjątkowo dobrze znają się na swojej pracy. Kiedyś odpowiedzieli sobie oni na bardzo, ale to bardzo ważne pytanie: co lubią w życiu robić, a potem zaczęli to robić. W piątek odebrali za to nagrody. Poniżej prezentujemy listę wszystkich wyróżnionych w 2019 roku:

 

laureaci NE 2019 roku

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Liczymy na to, że w tym roku rywalizacja będzie równie emocjonująca, a wśród nagrodzonych pojawią się też nowe twarze. W końcu, jak mawiała Marilyn Monroe, pieniądze szczęścia nie dają dają je dopiero statuetki na Gali Podsumowania Roku NE.

Nie samą częścią oficjalną człowiek żyje…

Podsumowanie roku wzbudziło u wszystkich wiele emocji, plany na kolejny rok rozpaliły zbiorową wyobraźnię, a wręczaniu nagród towarzyszyły kwieciste przemowy, ciągły aplauz i salwy śmiechu. Każdy jednak niecierpliwie czekał na rozpoczęcie nieoficjalnej części imprezy, na którą składała się uroczysta kolacja i harce na parkiecie.

Wszyscy wzbogacili więc swoje słowniki o nazwy egzotycznych dań i naładowali akumulatory, a wtedy zaczęła się prawdziwa gorączka piątkowej nocy. Nowodworski Estates to prawdziwa kopalnia talentów – mamy tu nie tylko urodzonych sprzedawców, ale i następców Freda Astaire’a i Ginger Roberts.

Zobacz nasze zdjęcia z wydarzenia! Następna taka okazja dopiero za rok.

Napisz komentarz