s

O nas

Biuro nieruchomości na najwyższym poziomie

O Nas

Jesteśmy liderem nowoczesnych rozwiązań na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Polsce. Dwukrotnie, w 2019 i 2021 roku, najpopularniejszy w Polsce serwis nieruchomości – Otodom – nagrodził nas prestiżowym tytułem Najlepszego Biura Nieruchomości w Polsce.

firma nowodworski estates agencja nieruchomości

Nasze biuro nieruchomości jest wyjątkowe, ponieważ oferuje Klientom najwyższą jakość obsługi i innowacyjny model współpracy.

Kompleksowość, z którą realizujemy nasze usługi wyróżnia nas na rynku nieruchomości. Gwarantujemy, że wydobędziemy pełen potencjał Twojej nieruchomości w procesie sprzedaży i wynajmu – dzięki nam transakcja będzie najkorzystniejsza. A może sam szukasz odpowiedniego lokum? Zapewnimy Ci bezpieczną i szybką transakcję.

Zaczęliśmy w Krakowie i sukcesywnie zdobywamy kolejne miasta: Wrocław, Gliwice, Warszawę, Gdańsk, Radom i Poznań – gdzie ponad 270 naszych specjalistów ds. nieruchomości z powodzeniem oferuje zachodnie standardy polskim klientom. Dzięki dobrym praktykom i wieloletniemu doświadczeniu, każdego dnia jesteśmy doceniani przez naszych klientów, jak i całą branżę.

Naszym największym sukcesem i źródłem satysfakcji są tysiące zadowolonych klientów.
Każdego dnia pracujemy na to, aby być jeszcze lepszymi.