Mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia Gliwice

Sprawdź nasze najnowsze oferty
nieruchomości w Gliwicach

Sprzedaż, zakup, wynajem nieruchomości w Gliwicach

Gliwice to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast na Górnym Śląsku. Bogata historia, ciekawa architektura i świetne skomunikowanie z innymi regionami czynią je idealnym miejscem do życia. To także ważny ośrodek akademicki, naukowy i biznesowy. Na tym dynamicznym i ciekawym rynku działa jedna z naszych prestiżowych placówek. Biuro nieruchomości Nowodworski Estates gwarantuje pełną satysfakcję z procesu sprzedaży, zakupu, wynajmu oraz zarządzania nieruchomościami w każdej części Gliwic.

Pracujemy z pasją, z której zrodziło się innowacyjne oraz indywidualne podejście do klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie, pomogliśmy sprzedać, kupić i wynająć tysiące domów, mieszkań czy biur. Rozumiemy, że każdy posiada różne potrzeby, na które odpowiedzią może być jedynie kompleksowa oraz profesjonalna obsługa naszego biura nieruchomości w Gliwicach.

Jeżeli poszukujesz domu, mieszkania czy biura, a Gliwice to najdogodniejsza dla Ciebie lokalizacja - nie czekaj. Zapewnimy szybką i bezpieczną obsługę wszystkich Twoich transakcji.

Szukasz mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia?
Sprawdź opinie osób którym już pomogliśmy

Katarzyna Filipczak

Dobra relacja z panem Markiem, skuteczność w działaniach sprzedażowych, profesjonalnie przygotowana oferta oraz dopilnowanie wszelkich formalności. Polecam

Farys E

Profesjonalna obsługa, biuro zajęło się wszystkimi formalnościami w związku z wynajmem mieszkania. Bardzo sprawny kontakt z panem Markiem Nowodworskim - bardzo dobre podejście do klienta. Z całą pewnością polecam to biuro!

Łukasz Matula

bardzo rzetelne i profesjonalne biuro, bogata oferta i przede wszystkim dobre podejscie do klienta

Jakub Dubański

Polecam współpracę z Panem Markiem Nowodworskim. Rzetelny i punktualny agent.

Nasz oddział w Gliwicach

gliwice

Proximus

4,5 / 5 na podstawie 10 ocen na Google
ul. Zwycięstwa 14 lok. 81, 44-100 Gliwice
pon-pt: 09:00 - 17:00

Zadzwoń do nas
pon - pt, 9:00 - 17:00

Skontaktuj się z nami
    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza jest Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) z siedzibą w Krakowie (31-069) przy ul. Sukienniczej 8/U8. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez Administratora danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności