Tarasy Verona- Ekskluzywna inwestycja z basenem

Kraków, Krowodrza / Bronowice

Kołowa

od 12 581 PLN/m²
od 1 780 PLN

Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Monitoring: Tak
Recepcja: Tak
Basen: Tak
Fitness/siłownia: Tak
Wspólny taras: Tak
Usługi lokalowe: Tak
Kącik dla dzieci: Tak
Plac zabaw: Tak
Oferta
ID oferty: 97/OI
Dodano: 09.10.2015
Lokalizacja
Adres: Kraków, Krowodrza / Bronowice
Zdjęcia
Opis
Tarasy Verona- Ekskluzywna inwestycja z basenem
Tarasy Verona to dwa dwunastopiętrowe reprezentacyjne budynki zlokalizowane przy ul. Kołowej/Armii Krajowej w Krakowie. Apartamentowce wybudowane w 2008r według najwyższych standardów architektury mieszkaniowej zarówno pod względem walorów przestrzenno-estetycznych, jak i programowo-funkcjonalnych. Inwestycja łączy bowiem wysoką jakość budynków z atrakcyjnym zagospodarowaniem przestrzeni wokół nich.

Kompleks jest ogrodzony, monitorowany i strzeżony, wyposażony m.in. w parking podziemny i naziemny, cichobieżne windy, recepcję, plac zabaw dla dzieci, fitness, basen, jacuzzi oraz saunę - przeznaczone do wyłącznego użytku mieszkańców. Mieszkanie tutaj to niewątpliwy prestiż.

Lokalizacja inwestycji zapewnia świetną komunikację z centrum miasta (dojazd na Stare Miasto zajmuje ok. 10min) oraz bliski wylot na autostradę. Tuż obok znajdują się biurowce (Newton, Galileo, Edison), oraz wiele punktów usługowych (sklepy, restauracje, pralnia, kioski etc).
Najbliższa okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Krakowskie Błonia, Park Jordana – to wymarzone miejsca do spacerów i rowerowych wycieczek. Z tarasów mieszkania można podziwiać Kopiec Kościuszki a także zielone wzgórza Lasu Wolskiego.

Tarasy Verony to mieszkania przeznaczone dla osób stawiających na jakość i nowoczesność, a zarazem ceniących luksus i wygodę.
Informacje o deweloperze
Deweloper
Inwestycja

Oferty