Kraków, Śródmieście / Stare Miasto

Krótka

Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Recepcja: Tak
Wspólny taras: Tak
Usługi lokalowe: Tak
Oferta
ID oferty: 186/OI
Dodano: 26.04.2016
Lokalizacja
Adres: Kraków, Śródmieście / Stare Miasto
Zdjęcia
Opis
Kraków, Stare Miasto- Rezydencja ,,Pod Złotym Globem” to wyjątkowo ekskluzywny budynek mieszkalny o siedmiu kondygnacjach naziemnych (parter +6 pięter) oraz jednej kondygnacji podziemnej. Apartamenty zlokalizowane są na piętrach od 1 do 5 i mają powierzchnie od 40m2 do 128m2. Na piętrze szóstym zlokalizowane są Penthouse, każdy z bardzo dużym tarasem. W części podziemnej zlokalizowano garaż na 40 miejsc postojowych.
Rezydencja ,,Pod Złotym Globem” to unikatowa inwestycja, wykończona według najwyższych światowych standardów. Bogate wyposażenie budynku w połączeniu z najnowszą technologią, gwarantuje mieszkańcom wygodę i luksus na co dzień. Na terenie Rezydencji znajduje się ekskluzywny salon SPA.
Rezydencja zlokalizowana jest w samym Centrum Krakowa, w bezpośredniej odległości od Kościoła Mariackiego, starego Barbakanu i Rynku Głównego, w miejscu o wyjątkowym znaczeniu historycznym, kulturowym i społecznym znajduje się pierwsza tak ekskluzywna i wyjątkowa inwestycja.
Rezydencja zlokalizowana jest przy Placu Matejki, w miejscu zwanym kiedyś Małą Florencją na rogu uliczek Krzywej i Krótkiej. Mieści się o krok od Plant, parku otaczającego zielenią Stare Miasto.
W pięć minut można stamtąd dojść na Rynek Główny - największy plac średniowiecznej Europy - i znaleźć się w cieniu Sukiennic i Ratuszowej Wieży.
Do budowy Rezydencji "Pod Złotym Globem” wykorzystano materiały najwyższej jakości. Do wykończenia budynku wykorzystano głównie granit, marmur, mosiądz, szkło hartowane oraz elementy dekoracyjne z onyxu i trawertynu.
Rezydencja będzie wyposażona w takie udogodnienia jak: solary słoneczne czy stację uzdatniania wody.
Duży nacisk kierowany jest na bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców. Dwie recepcje, całodobowa ochrona i inteligentny system BMS, wspomagający zachowanie bezpieczeństwa generuje oszczędności eksploatacyjne.
Apartamenty przeznaczone są dla najbardziej wymagających klientów.

Informacje o deweloperze
Deweloper
Inwestycja

Oferty