Pianissimo - Luksusowe apartamenty z artystyczną duszą

Kraków, Śródmieście / Grzegórzki

Podgórska

od 22 000 PLN/m²
od 5 599 PLN

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Śródmieście / Grzegórzki
Opis
Pianissimo - Luksusowe apartamenty z artystyczną duszą
Pianissimo powstanie w czarującym miejscu z widokiem na panoramę Krakowa oraz Wisłę. Bliskość centrum miasta i położenie inwestycji w cichej okolicy z blisko zlokalizowanym centrum handlowym, to niewątpliwe atuty tej inwestycji.
Forma fasady i elementy wykończenia wnętrz będą połączeniem nowoczesnego designu i wyjątkowej dbałości o szczegóły. Będzie to miejsce dla osób ceniących sobie prestiż, artystyczną odwagę w łamaniu stereotypów i perfekcjonizm.
Osiem kondygnacji nadziemnych, w których mieści się 181 lokali mieszkalnych oraz 11 lokali użytkowych na parterze. Dodatkowo podziemny garaż składający się z 70 miejsc podziemnych oraz komórek lokatorskich.
Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Monitoring: Tak
Usługi lokalowe: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper Green House Development to firma deweloperska z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Inwestycje tego dewelopera charakteryzują się wysoką jakością wykonania i atrakcyjnym wyglądem. Dzięki temu zostali wyróżnieni tytułem Najlepsza Jakość Quality International 2015, Rzetelna Firma oraz prestiżową nagrodą Jakość Roku 2013.
Oferta
ID oferty: 191/OI
Dodano: 05.05.2016