Rezydencja Rycerska - Z widokiem na Wisłę i Wawel

Kraków, Podgórze / Dębniki

Sandomierska

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Podgórze / Dębniki
Opis
Rezydencja Rycerska - Z widokiem na Wisłę i Wawel
Rezydencja Rycerska to inwestycja w historycznym centrum miasta – z jednej strony, a z drugiej, tuż obok powstającego Centrum Konferencyjnego – symbolu nowoczesnego oblicza Krakowa.
Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do wymagającej grupy klientów i do osób, które zakup mieszkania traktują jako długoterminową inwestycję. Strategiczna lokalizacja projektu, w pobliżu Starego Miasta oraz Centrum Konferencyjnego daje sposobność na uzyskanie rentownego zwrotu nakładów w przypadku, jeśli kupujący nosi się z zamiarem wynajmowania lokalu.
Wysoka jakość użytych materiałów budowlanych, służących do wykończenia elewacji i części wspólnych budynku, zapewni komfort i prestiż inwestycji. Jednocześnie, postawiony przy głównej arterii miasta, nasz budynek stanie się z czasem obiektem dobrze rozpoznawalnym.
Z uwagi na swoją unikalną i niepowtarzalną lokalizację, inwestycja przy ul. Sandomierskiej w Krakowie nie ma praktycznie bezpośredniej konkurencji. Budynek zlokalizowany jest przy głównej arterii Krakowa, ul. Konopnickiej, będącej przedłużeniem Alei Trzech Wieszczów, a jednocześnie nieomal w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych, dokładnie naprzeciwko Królewskiego Zamku na Wawelu. Większość mieszkań w budynku będzie miała widok na ten jedyny w swoim rodzaju obiekt kultury i sztuki. Jednocześnie bliskość Centrum Konferencyjnego, gwarantuje strategiczną pozycję inwestycyjną.
Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Monitoring: Tak
Recepcja: Tak
Usługi lokalowe: Tak
Oferta
ID oferty: 205/OI
Dodano: 19.05.2016