Garden Lane - Komfort i prestiż bez kompromisów

Kraków, Krowodrza / Bronowice

Jana Buszka

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Krowodrza / Bronowice
Opis
Garden Lane - Komfort i prestiż bez kompromisów
Garden Lane, to mieszkanie pośrodku miejskiego ogrodu. Lokalizacja inwestycji, przy cichej ulicy Jana Buszka, pozwala odnaleźć spokój z dala od miejskiego zgiełku. Z drugiej zaś strony, gwarantuje komfort komunikacji, poprzez znakomite połączenie z głównymi trasami oraz niewielką odległość od przystanków komunikacji miejskiej. Garden Lane to wyjątkowy punkt na mapie krakowskich inwestycji. Projekt powstaje z myślą o najbardziej wymagających klientach. Do państwa użytku oddajemy 69 apartamentów o metrażach od 35 do 150 m2.
Do budowy oraz wykończenia inwestycji użyliśmy wyselekcjonowanych materiałów o najwyższej jakości. Ukoronowaniem części wspólnych budynku, w których znajdziecie Państwo naturalne drewno czy beton architektoniczny jest reprezentacyjne i przestronne lobby. Na wyłączny użytek mieszkańców czekają również inne udogodnienia, takie jak pokój zabaw dla dzieci, nowoczesna siłownia, rowerownia ze stanowiskiem serwisowym, czy usługi zawodowego konsjerża.
Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Monitoring: Tak
Recepcja: Tak
Fitness/siłownia: Tak
Plac zabaw: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper Core Development to spółka działająca już ponad 10 lat, specjalizująca się wyłącznie w budownictwie nowoczesnych inwestycji w prestiżowych lokalizacjach. Ich projekty wyznaczają nowy standard dla wiodących inwestycji mieszkalnych. Działania firmy cechuje niezmiennie ambicja by wznoszone obiekty uczynić synonimem najwyższej jakości i jak najlepiej skomponować ich architekturę z otoczeniem
Oferta
ID oferty: 223/OI
Dodano: 10.10.2016