Art City - komfort, sztuka, nowoczesność w cetrum Grzegórzek

Kraków, Śródmieście / Grzegórzki

Fabryczna

od NaN PLN/m²
od 2 500 PLN

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Śródmieście / Grzegórzki
Zdjęcia
Opis
Art City - komfort, sztuka, nowoczesność w cetrum Grzegórzek
LOKALIZACJA:
Nowoczesne osiedle powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Krakowa – przy zbiegu Alei Pokoju i ul. Fabrycznej. Atrakcyjne położenie na Grzegórzkach – świetnie skomunikowanej dzielnicy Krakowa – pozwala na sprawny dostęp do naukowej, handlowej i kulturalnej oferty miasta.
INWESTYCJA:
Inwestycja oferuje swoim mieszkańcom unikatowe rozwiązania i funkcjonalności ułatwiające codzienne życie: culture club, wewnęrzne Patio na poziomie +1 dostępne tylko dla mieszkanców, a także pasaż handlowy na parterze.
MIESZKANIA:
Każde mieszkanie charakteryzować się będzie ponadstandardową wysokością (274 cm) zapewniającą dodatkową przestrzeń i wygodę. W budynku znajdują się także 2 nowoczesne i bezpieczne windy cichobieżne oraz zewnętrzny pasaż z lokalami usługowymi. W sprzedaży dostępnę są apartamenty jedno, dwu i trzypokojowe.
Posiadamy w ofercie szeroką gamę mieszkań w tej inwestycji, Ceny mieszkań już od 6300 zł/m2. Termin realizacj, blok L1 - ostatni kwartał 2018r, bloki P2 i P3 w 2020r.
Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Monitoring: Tak
Wspólny taras: Tak
Usługi lokalowe: Tak
Kącik dla dzieci: Tak
Plac zabaw: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper Eko-Park S.A. to doświadczona i dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska działająca od 1996 roku, należącą do Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada. W 2015 r. w struktury Eko-Park S.A. włączył również inną spółkę deweloperską Grupy Zasada –W Krakowie znana wcześniej jako ACAR DEVELOPER, która zrealizowała ponad 800 mieszkań i apartamentów, głównie w kompleksach o niskiej intensywności zabudowy, położonych w atrakcyjnych dzielnicach miasta. Acar Developer ma na swoim koncie również szereg realizacji obiektów o przeznaczeniu komercyjnym.
Oferta
ID oferty: 237/OI
Dodano: 09.01.2018