Osiedle 7 życzeń - mieszkania na sprzedaż i wynajem

Kraków, Krowodrza / Bronowice

Sosnowiecka

od 11 979 PLN/m²

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Krowodrza / Bronowice
Opis
Osiedle 7 życzeń - mieszkania na sprzedaż i wynajem
Osiedle 7 Życzeń to kameralny kompleks willi miejskich, powstający z myślą o tych klientach którzy doceniają piękno wokół siebie, chcą być dumni z zakupionego mieszkania a równocześnie zapłacić za nie przystępną cenę.

Nowoczesna a zarazem klasyczna architektura niewielkich budynków dobrze wpisuje się w sąsiedztwo jednorodzinnej zabudowy i charakteryzuje stonowaną kolorystyką w tonacji ciepłej bieli, szarości drewna calvados i antracytu. Lekkości nadają przeszklenia i narożne tarasy.

Oryginalna aranżacja terenów wspólnych, w ramach której Inwestor zasadzi wiele drzew i roślin ozdobnych, jak również ciekawie zaprojektowane oświetlenie podkreślą nowoczesną estetykę i kameralny charakter osiedla. Najmłodsi mieszkańcy osiedla będą mieć do dyspozycji ogrodzony plac zabaw.
Informacje
Parking naziemny: Tak
Ochrona: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Fitness/siłownia: Tak
Plac zabaw: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper Eko-Park S.A. to doświadczona i dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska działająca od 1996 roku, należącą do Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada. W 2015 r. w struktury Eko-Park S.A. włączył również inną spółkę deweloperską Grupy Zasada –W Krakowie znana wcześniej jako ACAR DEVELOPER, która zrealizowała ponad 800 mieszkań i apartamentów, głównie w kompleksach o niskiej intensywności zabudowy, położonych w atrakcyjnych dzielnicach miasta. Acar Developer ma na swoim koncie również szereg realizacji obiektów o przeznaczeniu komercyjnym.
Oferta
ID oferty: 240/OI
Dodano: 10.01.2018