Apartamenty przy Bulwarze - Wygodne mieszkania w minimalistycznym opakowaniu

Kraków, Śródmieście / Kazimierz

Masarska

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Śródmieście / Kazimierz
Opis
Apartamenty przy Bulwarze - Wygodne mieszkania w minimalistycznym opakowaniu
Apartamenty przy bulwarze to miejsce stworzone z myślą o aktywnych mieszkańcach współczesnego miasta. Wygodne, przestronne pomieszczenia w efektownych, nowoczesnych budynkach to gwarancja komfortu - tak w domu, jak i w jego otoczeniu.
Projekt Apartamentów przy Bulwarze stworzony został przez jedną z najsłynniejszych polskich pracowni architektonicznych Ingarden & Ewy. Pięć kameralnych, niewysokich nowoczesnych budynków, tworzy zwarty kwartał miejski. Utrzymane w nowoczesnej, oszczędnej stylistyce, doskonale wpisują się w istniejącą i nową zabudowę dzielnicy.
Zewnętrzne fasady pokryte są jasnym, efektownym tynkiem szlachetnym. Cokoły w podcieniach wykończono naturalnym kamieniem. Miękkie linie, wygładzone ostre kanty połączeń, nieregularne podziały okienne i niejednolita wysokość poszczególnych budynków nadają kompleksowi indywidualny, ciekawy charakter.
Elewacje w części wewnętrznej zdobią ogromne tafle szkła. Takie rozwiązanie, obok interesujących efektów estetycznych zapewnia też korzyści funkcjonalne, ponieważ kumuluje i odbija promienie słoneczne, a przez to wzmacnia doświetlenie mieszkań.
Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Monitoring: Tak
Wspólny taras: Tak
Usługi lokalowe: Tak
Plac zabaw: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper GP Investments ma za sobą doświadczenie kilku dekad. Przedsiębiorstwo założone zostało przez Pablo Romero Alamillo w hiszpańskiej prowincji Kordoba w Andaluzji i skupiło się na wykonywaniu zleconych prac budowlanych (Generalny Wykonawca). Wyjątkowym atutem GP Investments jest fakt, że wciąż pozostaje firmą rodzinną, jej jedynym właścicielem jest rodzina Romero Gonzalez z Kordoby.
Oferta
ID oferty: 253/OI
Dodano: 17.01.2018