Atrium Park - Prądnik Biały

Kraków, Krowodrza / Prądnik Biały

Bociana

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Krowodrza / Prądnik Biały
Zdjęcia
Opis
Atrium Park - Prądnik Biały
INWESTYCJA
"ATRIUM PARK" został zaprojektowany jako nowoczesny zespół powiązanych ze sobą budynków wielorodzinnych zapewniających maksymalne wykorzystanie otaczającej przestrzeni. Bryły budynków charakteryzuje staranny dobór materiałów oraz dbałość o detale. Całość projektu uzupełniają powierzchnie naturalnej zieleni oraz plac zabaw. Najważniejsze cechy wyróżniające inwestycję to dobra lokalizacja, oryginalna architektura, wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalne i przemyślane układy mieszkań. Teren jest zamknięty, monitorowany i chroniony.
LOKALIZACJA
Budynek zlokalizowany jest w dzielnicy Prądnik Biały, przy ulicy Bociana. Bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej to gwarancja szybkiego i łatwego dostępu do galerii handlowych, centrum miasta i ośrodków kulturalno-oświatowych. Dostępne linie autobusowe pozwalają na dostęp do każdego miejsca w Krakowie (przystanek Bociana: 137, 164, 503, 637). W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe: sklepy spożywcze, piekarnie, restauracje, bankomaty, banki, stacja paliw. Mieszkanie znajduje się w pobliżu ulic: Siewna, al. 29 Listopada, Jabłonna, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Mackiewicza, Słomczyńskiego. Na parterze jednego z budynków znajduje się publiczne przedszkole "Motylek".
Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Internet: Tak
Monitoring: Tak
Usługi lokalowe: Tak
Kącik dla dzieci: Tak
Plac zabaw: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper Sento - deweloper z Krakowa, spółką deweloperską działającą na krakowskim rynku nieruchomości i budownictwa od 2000 r..
Oferta
ID oferty: 257/OI
Dodano: 18.01.2018