Osiedle Dąbie Park - Dąbska 20A - wykończone mieszkania na sprzedaż i na wynajem

Kraków, Śródmieście / Dąbie

Dąbska

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Śródmieście / Dąbie
Zdjęcia
Opis
Osiedle Dąbie Park - Dąbska 20A - wykończone mieszkania na sprzedaż i na wynajem
Osiedle Dąbie Park to nowoczesny kompleks budynków zlokalizowanych między Aleją Jana Pawła II, a Aleją Pokoju. Osiedle obejmuje 6 budynków mieszkalnych. Jednym z etapów inwestycji jest nieruchomość przy ul. Dąbskiej 20A , która została zrealizowana przez Dasta Invest Sp. z o.o.

Osiedle Dąbie Park jest doskonale skomunikowane z centrum Krakowa. Dojazd do Ronda Mogilskiego zajmuje 5 minut tramwajem, a do przystanku Dworzec Główny Tunel 8 minut. Przystanki tramwajowe są oddalone od osiedla kilka minut pieszo.

Inwestycje łączy nowoczesną i niebagatelną architekturę z optymalnie rozplanowanymi mieszkaniami.
Na parterowej kondygnacji zlokalizowane są sklepy i inne lokale usługowe. Na terenie całego osiedla znajdują się ławki, alejki oraz plac zabaw dla dzieci. Dodatkowo budynek wyposażony jest w cichobieżne windy oraz parking podziemny.
Informacje
Parking podziemny: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Usługi lokalowe: Tak
Plac zabaw: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper Dasta Invest Sp. z o.o. rozpoczęła swą działalność na krakowskim rynku nieruchomości w 2003 roku. Firma powstała na bazie wieloletniego doświadczenia jej udziałowców w zakresie inwestowania w nieruchomości, prowadzenia firm o charakterze handlowym i produkcyjnym oraz realizacji inwestycji budowlanych.
Oferta
ID oferty: 331/OI
Dodano: 09.10.2018