ECHO - Apartamenty Bronowicka 42 - wykończone mieszkania na sprzedaż i wynajem

Kraków, Krowodrza / Bronowice

Bronowicka

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Krowodrza / Bronowice
Zdjęcia
Opis
ECHO - Apartamenty Bronowicka 42 - wykończone mieszkania na sprzedaż i wynajem
Apartamentowiec Bronowicka 42 znajduje się w świetnej lokalizacji na starych Bronowicach, w jednej z najbardziej cenionych dzielnic miasta.
Pod samym prawie budynkiem znajduje się przystanek tramwajowy, a w niewielkiej odległości także pętla tramwajowa Bronowice, więc łatwo z tej okolicy dostać się do centrum Krakowa komunikacją miejską.

Bronowicka 42 to neomodernistyczny budynek w układzie przypominającym zabudowę tarasową. Loggie, balkony, tarasy i okna typu portfenetr zapewnią doskonałe nasłonecznienie wnętrz. Usytuowanie nieruchomości umożliwia widokowe otwarcie na Las Wolski oraz Wzgórze Św. Bronisławy.
W samym budynku znalazło się 60 mieszkań o zróżnicowanym metrażu oraz 3 lokale usługowe.

Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę umożliwiającą komunikację między poziomem garażu, a kondygnacjami mieszkalnymi. Przy głównym wejściu zlokalizowana jest recepcja, w której czuwa całodobowa ochrona. Poczucie bezpieczeństwa wzmocniają również wideo domofony i nowoczesny monitoring. Komfort Bronowickiej 42 uzupełnia wielostanowiskowy garaż podziemny.
Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Monitoring: Tak
Recepcja: Tak
Usługi lokalowe: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper Echo Investment jest największą polską firmą deweloperską, realizującą projekty w sektorze biurowym, handlowym i mieszkaniowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ambicją Echo Investment jest realizowanie dużych, wielofunkcyjnych i miastotwórczych projektów.
Oferta
ID oferty: 332/OI
Dodano: 10.10.2018