Apartamenty Korona - Ruczaj 40 - wykończone mieszkania na sprzedaż i na wynajem

Kraków, Ruczaj

Ruczaj

Informacje
Parking podziemny: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Oferta
ID oferty: 342/OI
Dodano: 17.10.2018
Lokalizacja
Adres: Kraków, Ruczaj
Zdjęcia
Opis
Apartamenty Korona - Ruczaj 40 - wykończone mieszkania na sprzedaż i na wynajem
Inwestycja znajduje się w pięknej dzielnicy - Dębniki (ok. 4,5 km do Rynku Głównego w Krakowie). Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. W odległości 400 metrów od inwestycji Apartamenty Korona znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Rostworowskiego.
"Apartamenty Korona" to luksusowy, nowoczesny oraz kameralny 4-kondygnacyjny apartamentowiec mieszkalny, posiadający dwie klatki. Obiekt wykonany jest z bardzo wysokiej jakości sprawdzonych i naturalnych materiałów.
Pod apartamentowcem znajdują się garaże podziemne wraz z komórkami lokatorskimi do wyłącznej dyspozycji właścicieli mieszkań.Inwestycja posiada 59 mieszkań o powierzchniach użytkowych od ok. 25 do 75 m2 . Budynek jest wyposażony w nowoczesne windy komunikujące wszystkie kondygnacje, włącznie z parkingiem podziemnym, co zapewnia wyjątkową wygodę wszystkim użytkownikom mieszkań, również osobom niepełnosprawnym.Wszystkie mieszkania parterowe posiadają tarasy wykonane z wysokiej jakości płyt tarasowych oraz ogrody do wyłącznego korzystania przez ich właścicieli.
Informacje o deweloperze
Deweloper Firma Royal Investment Sp. z o.o. S.k. powstała jako spółka specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym w oparciu o wieloletnie doświadczenie budowlane kadry zarządzającej. Menadżerowie spółki od lat są bezpośrednio związani z branżą deweloperską.
Inwestycja

Oferty