Nowoczesna inwestycja w zacisznym miejscu

Kraków, Śródmieście / Stare Miasto

Rakowicka

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Śródmieście / Stare Miasto
Opis
Nowoczesna inwestycja w zacisznym miejscu
Inwestycja Rakowicka Podkowa powstała w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Krakowa - "Śródmieście" w bliskiej okolicy Rynku Głównego.

Budynek posiada sześć kondygnacji naziemnych oraz jedną kondygnację podziemną, w której zlokalizowane boxy garażowe.

Zaletą inwestycji są funkcjonalne mieszkania o małym metrażu. Mieszkania na parterze mają okazałe ogródki, natomiast pozostałe lokale na piętrach przestronne balkony. Dodatkowymi atutami są ciche windy osobowe, całodobowa recepcja wraz z ochroną. Od strony dziedzińca znajdują się tereny zielone z alejkami wraz z placem zabaw dla dzieci.
Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Monitoring: Tak
Recepcja: Tak
Wspólny taras: Tak
Kącik dla dzieci: Tak
Plac zabaw: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper Deweloper Budomat już od 1998 roku zajmuje się planowaniem i realizacją inwestycji budowlanych na terenie Krakowa. Fachowa wiedza, oraz profesjonalna organizacja pracy pozwoliła im na zrealizowanie z powodzeniem wielu przedsięwzięć budowlanych. Jednym z głównych obszarów działalności firmy jest budownictwo mieszkaniowe. Zaplanowane i wykonane przez nich apartamenty i mieszkania doskonale się wpisują w architektoniczny krajobraz stolicy Małopolski. Każde oddane mieszkanie cechuje funkcjonalność oraz najwyższa jakość wykonania.
Oferta
ID oferty: 349/OI
Dodano: 24.10.2018