Żabiniec 75 - Casa Feliz - wykończone mieszkania na sprzedaż i na wynajem

Kraków, Krowodrza / Żabiniec

Żabiniec

od NaN PLN/m²
od 1 500 PLN

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Krowodrza / Żabiniec
Zdjęcia
Opis
Żabiniec 75 - Casa Feliz - wykończone mieszkania na sprzedaż i na wynajem
Inwestycja Żabiniec 75 to II etap całego projektu obiektów mieszkalnych o nazwie Casa Feliz, co znaczy w języku portugalskim Szczęśliwy Dom. Właśnie taki szczęśliwy dom wybudowała na krakowskim Żabińcu grupa doświadczonych portugalskich inwestorów.
Atrakcyjna lokalizacja osiedla łączy w sobie bliskość ścisłego centrum miasta, dobrą komunikację z pozostałym dzielnicami.
Drugi etap projektu to dwa budynki (73 i 75). Jeden z nich architektonicznie zbliżony jest do brył I etapu, a drugi nieco mniejszy. W tym etapie, w sumie zostało oddanych do użytku 112 mieszkań.
Budynki charakteryzuje prosta, a zarazem nowoczesna bryła z ażurowymi obudowami balkonów, natomiast właściciele mieszkań na parterze mają dostęp do prywatnych zielonych ogródków.
Całość jest ogrodzona a w przestrzeni garażu podziemnego znajdują się miejsca postojowe dla samochodów, komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne.
Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Kącik dla dzieci: Tak
Plac zabaw: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper Deweloperem jest znany portugalski Inwestor. Inwestycja Casa Feliz realizowana jest we współpracy z doświadczonymi i rzetelnymi partnerami – biurem architektonicznym Wizja kierowanym przez arch. Stanisława Deńkę, Chemobudową Kraków S.A., jako głównym wykonawcą oraz firmą DEKRA Construction Management Sp. z o.o.
Oferta
ID oferty: 350/OI
Dodano: 24.10.2018