Węgierska Residence - Węgierska 8 - wykończone mieszkania na sprzedaż i na wynajem

Kraków, Podgórze

Węgierska

Informacje
Parking naziemny: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Recepcja: Tak
Oferta
ID oferty: 354/OI
Dodano: 24.10.2018
Lokalizacja
Adres: Kraków, Podgórze
Zdjęcia
Opis
Węgierska Residence - Węgierska 8 - wykończone mieszkania na sprzedaż i na wynajem
Inwestycja Węgierska Residence mieści się w sercu Starego Podgórza, przy ulicy Węgierskiej, tuż przy Rynku Podgórskim i słynnej Kładce Bernatka na Wiśle. U stóp najpiękniejszego krakowskiego parku im. Bandurskiego, z którego rozciąga się widok na panoramę Krakowa. Zaledwie w 3-4minuty spacerem docieramy na Bulwary Wiślane i Plac Bohaterów Getta oraz Cricoteki – Muzeum Kantora, o unikatowej architekturze w skali światowej. Stąd już mamy krok do rewitalizowanej dzielnicy Zabłocie, z muzeami Oskara Schindlera oraz form nowoczesnych MOCAK.

Węgierska Residence, to nowy obiekt, rewitalizowany od podstaw pod czujnym okiem konserwatora zabytków. Pieczołowicie odtworzone detale architektoniczne z 1920roku, kwintesencja międzywojennej sztuki budowlanej wypływającej wprost z czasów belle epoque , połączone z nowoczesną architekturą w stylu industrialnym – dały doskonały rezultat. Uniwersalny, dobrze przemyślany design zwiększył prestiż inwestycji , podkreślając jej walory lokalizacyjne.

Obiekt wyposażony w przestronne korytarze, windę cichobieżną, rowerownię i elegancko urządzony ogród.
Tuż za rogiem, parking strzeżony z możliwością wykupu abonamentu postojowego.
Informacje o deweloperze
Deweloper Koncept Kraków to Firma odpowiedzialna za budowę apartamentowca, stylizowanego na XIX-wieczną kamienicę. Ta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością posiada duże doświadczenie w tworzeniu inwestycji z sektora premium.
Inwestycja

Oferty