Wrocławska 67-69 - Piąta Dzielnica - wykończone mieszkania na sprzedaż i na wynajem

Kraków, Krowodrza

Wrocławska

od NaN PLN/m²
od 5 442 PLN

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Krowodrza
Zdjęcia
Opis
Wrocławska 67-69 - Piąta Dzielnica - wykończone mieszkania na sprzedaż i na wynajem
5 Dzielnica zlokalizowana jest u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej w dzielnicy Krowodrza - jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Krakowa. Doskonała lokalizacja inwestycji sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania.
Od ścisłego centrum, czyli Rynku Głównego inwestycję dzielą zaledwie 2 km. W niewielkiej odległości znajdziesz m.in. Błonia i Park Jordana z licznymi boiskami, muszlą koncertową i miasteczkiem rowerowym.

Inwestycja została realizowana etapami. W ramach pierwszych dwóch etapów powstało 299 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 27 do 68 m². Do mieszkań, w zależności od piętra, na którym się znajdują, przynależą balkony, tarasy lub ogródki. W budynku znajduje sięduży garaż podziemny i cichobieżne windy.

Projekt budynków wpisuje się w aktualne trendy w urbanistyce łącząc estetykę z funkcjonalnością.
Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Usługi lokalowe: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper LC Corp S.A. jest grupą deweloperską realizującą inwestycje komercyjne i mieszkaniowe. Nieruchomości LC Corp powstają w sześciu największych miastach Polski – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. Nowoczesne budownictwo, atrakcyjne lokalizacje i konkurencyjne ceny to elementy, na które LC Corp S. A. kładzie największy nacisk.
Oferta
ID oferty: 364/OI
Dodano: 07.11.2018