Osiedle Piltza - Piltza 43 - wykończone mieszkania na sprzedaż i na wynajem

Kraków, Podgórze / Dębniki

dr. Jana Piltza

Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Usługi lokalowe: Tak
Oferta
ID oferty: 376/OI
Dodano: 21.11.2018
Lokalizacja
Adres: Kraków, Podgórze / Dębniki
Zdjęcia
Opis
Osiedle Piltza - Piltza 43 - wykończone mieszkania na sprzedaż i na wynajem
OSIEDLE PILTZA położone jest w południowo – zachodniej części Krakowa, w szybko rozwijającej się części Ruczaju.
W pobliżu znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo – usługowa, szkoły, przedszkola, obiekty rekreacyjne oraz tereny zielone.
Osiedle położone jest w niedalekim sąsiedztwie kilku linii tramwajowych i autobusowych oraz w pobliżu wyjazdu na obwodnicę Krakowa. Przejazd do centrum zajmuje zaledwie około 20 minut.

W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i przemyślanych rozkładach. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami i tarasami oraz lokale usługowe. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają loggie lub balkony, natomiast na ostatniej kondygnacji znajdują się również mieszkania z pięknymi, przestronnymi tarasami. W części podziemnej znajdują się garaże wielostanowiskowe z wydzielonymi miejscami postojowymi. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych i charakteryzują się prostą i elegancką formą. Tereny wokół budynków są zagospodarowane zielenią.Inwestycja jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Informacje o deweloperze
Deweloper KG Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa została założona w celu wybudowania budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, przy ulicy Piltza w Krakowie, w ramach projektu inwestycyjnego Osiedle Piltza. Połączenie praktyki, kompetencji i pasji doprowadziło do pojawienia się na rynku krakowskim tej nowej i pięknej inwestycji.
Inwestycja

Oferty