Gdańsk, Sobieszewo

od 18 873 PLN/m²
od NaN PLN

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Gdańsk, Sobieszewo
Opis
Jedyna taka w Trójmieście, ekskluzywna inwestycja nad samą Zatoką Gdańską cieszącego się dużą popularnością na rynku dewelopera Dekpol.

Inwestycję wyróżnia fakt, iż posiada ona własną marinę, gdzie można znaleźć prywatne miejsca do cumowania jachtu lub łodzi motorowej oraz w pełni wyposażone nabrzeże z własnym kapitanatem.

Deweloper postawił na najwyższej jakości wykonanie ubrane w eleganckie i proste bryły. Budynki wyróżniają duże przeszklenia oraz wysokiej klasy materiały. Nad nowoczesnym designem pracowali: biuro LSA, K&M Design oraz BO Projekty. Pierwszy etap inwestycji liczy 92 apartamenty o powierzchni od 41 do 89 mkw.

Inwestycja posiada:
- miejsca postojowe zewnętrzne ogólnodostępne,
- zadbany teren zielony dostępny dla mieszkańców, wyposażony w elementy małej architektury,
- ogrodzenie ogródków z zastosowaniem malowniczej zieleni,
- wjazd chroniony szlabanem lub bramą,
- monitoring zewnętrzny,
- pełne oświetlenie terenu.

Udogodnienia:
- basen,
- sauna mokra i sucha,
- salon klubowy,
- fitness,
- restauracja,
- kapitanat,
- klub jachtowy,
- sala bankietowa i konferencyjna,
- sala zabaw dla dzieci.

LOKALIZACJA:

Jedną z największych zalet tej inwestycji jest lokalizacja - zabudowa znajduje się jest przy samym nabrzeżu Martwej Wisły w sąsiedztwie Wyspy Sobieszewskiej (tuż obok Mostu 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski). Jest to niezwykłe na mapie Gdańska miejsce, w otoczeniu parku krajobrazowego. Pozwala na co dzień obcować z urokami natury sąsiadujących z inwestycją rezerwatów przyrody: Ptasi Raj i Mewia Łacha. Teren ma również bardzo wysoki potencjał turystyczny ze względu na swoje doskonałe położenie i walory przyrodnicze.

Dodatkowym atutem jest centralna, doskonale skomunikowana lokalizacja, która pozwala na szybkie i bezproblemowe dojazdy do innych dzielnic miasta. Do wyspy Sobieszewskiej jest tylko 400 m, do otwartego morza zaledwie 2 km, rezerwat Ptasi Raj 2,4 km, rezerwat Mewia Łacha 7,6 km, natomiast do Gdańska jest 11 km, Port lotniczy im. L. Wałęsy to odległość 23 km.

Informacje
Deweloper
Dekpol - Sol Marina
Oferta
ID oferty: 515/OI
Dodano: 10.08.2020