Mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia Katowice

Sprzedaż, zakup, wynajem nieruchomości w Katowicach

Katowice od lat znajdują się w czołówce rankingów polskich miast dotyczących standardu życia, przyciągania inwestycji czy też najlepszych miejsc dla młodych. Sprawia to, że nieruchomości szukają tu nie tylko inwestorzy nastawieni na biznes, ale także studenci uczący się w licznych szkołach na całym Śląsku.

Oddział Nowodworski Estates w Katowicach to nasza druga lokalizacja w tym regionie. Nasi agenci wspierają każdego, kto poważnie myśli o bezpiecznym ulokowaniu swojego kapitału, bądź szuka nieruchomości na własne potrzeby. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu oraz zarządzania najmem na terenie całego Śląska. Ze względu na ogromne zainteresowanie katowickim rynkiem nieruchomości, warto sięgnąć po pomoc doświadczonych specjalistów, aby w pełni wykorzystać jego potencjał.

Jeżeli poszukujesz domu, mieszkania czy biura, a Katowice to najdogodniejsza dla Ciebie lokalizacja - nie czekaj. Zapewnimy szybką i bezpieczną obsługę wszystkich Twoich transakcji.

Szukasz mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia?
Sprawdź opinie osób którym już pomogliśmy

Anna Torbiel

Było bardzo miło współpracować z Panem Bartoszem (Bartosz Błach) - wszystkie pytania były szybko i profesjonalnie załatwione, apartament jest bardzo śliczny. Dziękuję uprzejmie!

Paula K.

Jestem pod dużym wrażeniem działań firmy. Nie ukrywam, że Pan Bartosz Błach, który opiekował się moim mieszkaniem, w dużej mierze wpłynął na moją opinię. Pełen profesjonalizm, spokój i duża klasa. Raporty z działań, jasne zasady określone w umowie, punktualność i sumienność. Wierzę, że dobra współpraca przełoży się również na dobrą relację z najemcami. Panie Batoszu, dziękuję.

Rafał Kaszubiak

Chcę podziękować za fachową pracę agenta Bartosza Błacha. Szukał mieszkania w Katowicach dla rodziny z dwójką dzieci. Szybko znalazł dobrą opcję i szybko zawarli umowę. Polecam Nowodworski Estates.

Tomasz Skazik

Serdecznie dziękuję Panu Piotrowi Jureckiemu za pomoc w wynajmie mieszkania. W tym trudnym, pandemicznym czasie Pan Piotr bardzo się postarał aby jak najszybciej wynająć mieszkanie Dziękuję :-)

Bartosz Błach
Dyrektor Oddziału

Skontaktuj się z nami
    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza jest Nowodworski Estates sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (31-069) przy ul. Sukienniczej 8/U8. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez Administratora danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności