Mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia Katowice

Sprzedaż, zakup, wynajem nieruchomości w Katowicach

Katowice od lat znajdują się w czołówce rankingów polskich miast dotyczących standardu życia, przyciągania inwestycji czy też najlepszych miejsc dla młodych. Sprawia to, że nieruchomości szukają tu nie tylko inwestorzy nastawieni na biznes, ale także studenci uczący się w licznych szkołach na całym Śląsku.

Oddział Nowodworski Estates w Katowicach to nasza druga lokalizacja w tym regionie. Nasi agenci wspierają każdego, kto poważnie myśli o bezpiecznym ulokowaniu swojego kapitału, bądź szuka nieruchomości na własne potrzeby. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu oraz zarządzania najmem na terenie całego Śląska. Ze względu na ogromne zainteresowanie katowickim rynkiem nieruchomości, warto sięgnąć po pomoc doświadczonych specjalistów, aby w pełni wykorzystać jego potencjał.

Jeżeli poszukujesz domu, mieszkania czy biura, a Katowice to najdogodniejsza dla Ciebie lokalizacja - nie czekaj. Zapewnimy szybką i bezpieczną obsługę wszystkich Twoich transakcji.

Szukasz mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia?
Sprawdź opinie osób którym już pomogliśmy

Agata Olejarz

Po raz pierwszy miałam okazję do współpracy z biurem Nowodworski Estates. Z pełnym przekonaniem ją rekomenduję , w szczególności kontakt z Panem z Maciejem Staniszewskim.

Wioletta Drozd

Już po raz drugi bardzo dobra i sprawna współpraca za którą bardzo dziękuję w imieniu moim i rodziców. Świetny kontakt z Panią Karoliną Buras, wszystko sprawnie i wzorowo. Polecamy! :)

Grzegorz Kipiel

Bardzo polecam wspólpracę z panem Adrianem Sową, doskonały kontakt, profesjonalne podejscie, czytelny przekaz informacji, nioceniona pomoc i doradztwo na każym etapie wspólpracy.

Małgorzata Langiewicz

Serdecznie dziękuję Panu Piotrowi Jureckiemu za pomoc w wynajmie mieszkania. W tym trudnym, pandemicznym czasie Pan Piotr bardzo się postarał aby jak najszybciej wynająć mieszkanie Dziękuję :-)

Bartosz Błach
Dyrektor Oddziału

Skontaktuj się z nami

    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza jest Nowodworski Estates sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (31-069) przy ul. Sukienniczej 8/U8. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez Administratora danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności