Pakiet Bezpieczne Spotkanie

W Nowodworski Estates usprawniamy nasze usługi, adaptując się do aktualnej sytuacji w kraju. Czujemy się odpowiedzialni za spełnianie potrzeb mieszkaniowych w Polsce, dlatego działamy dalej – gotowi, by wspierać naszych obecnych i przyszłych Klientów. Nasze biura pozostają otwarte, jednocześnie rekomendujemy korzystanie z naszych nowych rozwiązań obsługi online w pakiecie Bezpieczne Spotkanie. 

Jak działamy w czasie epidemii COVID-19?

Wspieramy zaangażowanych w walkę z epidemią, obniżamy prowizje dla najemców i kupujących nieruchomości, proponujemy nowe możliwości współpracy z agentem online, przygotowaliśmy dodatkowe środki bezpieczeństwa i nie tylko.  Ale po kolei:

Niższe prowizje

Do końca kwietnia br. obniżamy prowizję o 50% dla wybranych nieruchomości od Klientów podpisujących z nami umowę pośrednictwa w kupnie lub najmie nieruchomości. Oferty objęte promocją odszukacie po specjalnych oznaczeniach -50%

Co więcej, pomagamy innym pomagać. Dlatego pośrednicząc w najmie mieszkań, rezygnujemy z pobierania prowizji od pracowników służby zdrowia zaangażowanych w walkę z epidemią. Liczymy na to, że odpowiemy w ten sposób na potrzeby lekarzy, pielęgniarek czy ratowników medycznych, którzy w związku z pełnionym zawodem muszą zmienić miejsce zamieszkania na czas walki z wirusem. Akcja trwa do 30 kwietnia 2020.

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Jeszcze bardziej onliNE!

W trosce o bezpieczeństwo zarówno naszych Klientów, jak i współpracowników, zmniejszamy konieczność osobistego kontaktu z agentem w procesie pośrednictwa o 80%! Spotykając się w sieci, możemy osiągnąć tak samo wiele, jak w ramach tradycyjnej współpracy. Jakie rozwiązania wprowadzamy?

Wirtualna wizyta

Nie musisz odwiedzać interesującego Cię mieszkania osobiście.

Skorzystaj z wirtualnej wizyty w formie wideo,

która jest dostępna w każdej ofercie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem.

Transmisja live

Zobacz nieruchomość, nie ruszając się z domu. Umów się na indywidualną prezentację w formie transmisji live.

Korzystając z aplikacji do wideorozmów, nasz agent oprowadzi Cię po nieruchomości.

Dzięki temu za pośrednictwem internetu poznasz ją tak, jakbyś był na miejscu.

Umowa online

Umowę najmu lub umowę przedwstępną możesz teraz podpisać online,

bez wychodzenia z domu, podobnie jak większość dokumentów

związanych z obsługą przez agenta.

Rozmowa online

Zachęcamy do kontaktowania się z nami o każdej porze poprzez

chat, video chat oraz rozmowy online (Skype, Whatsapp, Hangouts, Messenger).

Tak jak zawsze pozostajemy dla Ciebie dostępni również pod mailem i telefonem.

Dbamy o bezpieczeństwo

Zachęcamy do korzystania z naszych rozwiązań online, lecz w razie pilnej potrzeby pozostajemy do usług Klientów także w tradycyjnej formie kontaktu. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas spotkań osobistych i w trakcie oprowadzania po nieruchomości, wprowadziliśmy szczególne środki ostrożności, zgodne z wymogami służb sanitarnych.

Każdy z naszych agentów został dokładnie przeszkolony w kwestii zagrożeń, jakie niesie ze sobą epidemia koronawirusa. Dla bezpieczeństwa nasi pośrednicy zachowują więc odpowiedni dystans do Klienta i są wyposażeni w rękawiczki ochronne oraz płyn dezynfekujący.

Przed umówioną prezentacją nieruchomości dezynfekowane są w niej wszystkie klamki, uchwyty, włączniki oraz inne najczęściej dotykane miejsca. Ponadto wprowadzamy politykę otwartych drzwi – w trakcie wizyty w nieruchomości nie zamykamy pomieszczeń, aby umożliwić Klientom w pełni bezkontaktowe oprowadzanie.

Jesteśmy do usług

W Nowodworski Estates reagujemy na wyzwania i dostrzegamy w nich szanse. Mogliście o nich przeczytać w naszym artykule na temat prognozowanego wpływu koronawirusa na rynek nieruchomości. Jeśli posiadacie mieszkanie używane obecnie na potrzeby najmów krótkoterminowych – przeczytajcie koniecznie!

Chcemy niezmiennie służyć pomocą naszym Klientom. Teraz jesteśmy dla Was dostępni bardziej niż kiedykolwiek!