Mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia Kraków

Sprawdź nasze najnowsze oferty
nieruchomości w Krakowie

Ułatwiamy zakup i wynajem nieruchomości w Krakowie

Wawel i Uniwersytet Jagielloński, Stare Miasto i Kazimierz; Wyspiański i Matejko, Piwnica pod Baranami i Jadłodajnia u Stasi. Tysiąc lat historii Krakowa, różne kolory, smaki i zapachy. Od dziewięciu lat częścią tych dziejów jest biuro nieruchomości Nowodworski Estates. W cieniu Wawelu bije serce naszej agencji – posiadamy trzy biura nieruchomości w Krakowie, gwarantując klientom pełną pomoc i satysfakcję przy sprzedaży, wynajmie, kupnie oraz zarządzaniu nieruchomościami w Krakowie i okolicy.

Zmieniliśmy i wciąż zmieniamy rynek biur nieruchomości w Krakowie; z pasją i determinacją wyznaczamy trendy, bo rozumiemy potrzeby naszych klientów. Innowacyjne podejście do sprzedaży, wynajmu, zakupu oraz zarządzania nieruchomościami jest podstawą naszego działania.

Jeżeli planujesz wynajem, sprzedaż lub zakup mieszkania, domu lub biura w Krakowie, zgłoś się do jednego z naszych biur nieruchomości. W Nowodworski Estates gwarantujemy Ci skuteczność i najwyższym poziom obsługi klienta.

Szukasz mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia?
Sprawdź opinie osób którym już pomogliśmy

Agata Olejarz

Po raz pierwszy miałam okazję do współpracy z biurem Nowodworski Estates. Z pełnym przekonaniem ją rekomenduję , w szczególności kontakt z Panem z Maciejem Staniszewskim.

Wioletta Drozd

Już po raz drugi bardzo dobra i sprawna współpraca za którą bardzo dziękuję w imieniu moim i rodziców. Świetny kontakt z Panią Karoliną Buras, wszystko sprawnie i wzorowo. Polecamy! :)

Grzegorz Kipiel

Bardzo polecam wspólpracę z panem Adrianem Sową, doskonały kontakt, profesjonalne podejscie, czytelny przekaz informacji, nioceniona pomoc i doradztwo na każym etapie wspólpracy.

Małgorzata Langiewicz

Serdecznie dziękuję Panu Piotrowi Jureckiemu za pomoc w wynajmie mieszkania. W tym trudnym, pandemicznym czasie Pan Piotr bardzo się postarał aby jak najszybciej wynająć mieszkanie Dziękuję :-)

Poznaj doświadczonych agentów
pracujących w naszym biurze nieruchomości

Nasze oddziały w Krakowie

kraków

Loft Park

4,4 / 5 na podstawie 147 opinii z Google
Stanisława Żółkiewskiego 17a, 31-539 Kraków
pn-pt: 08:00 - 18:00

kraków

Tarasy Verona

4,9 / 5 na podstawie 126 opinii z Google
ul. Armii Krajowej 12/U8, 30-150 Kraków
pn-pt: 09:00 - 17:00

kraków

Kapelanka

4,9 / 5 na podstawie 121 opinii z Google
ul. Kapelanka 42A, 30-347 Kraków
pn-pt: 09:00 - 17:00

Zadzwoń do nas
pon - pt, 9:00 - 17:00

Skontaktuj się z nami
    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza jest Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) z siedzibą w Krakowie (31-069) przy ul. Sukienniczej 8/U8. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez Administratora danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności