s

Sprzedaż, zakup, wynajem nieruchomości w Krakowie

Wawel i Uniwersytet Jagielloński, Stare Miasto i Kazimierz; Wyspiański i Matejko, Piwnica pod Baranami i Jadłodajnia u Stasi. Tysiąc lat historii Krakowa, różne kolory, smaki i zapachy. Od siedmiu lat częścią tych dziejów jest biuro nieruchomości Nowodworski Estates. W cieniu Wawelu bije serce naszej agencji - posiadamy w Krakowie trzy biura nieruchomości, gwarantując klientom pełną pomoc i satysfakcję przy sprzedaży, wynajmie, kupnie oraz zarządzaniu nieruchomościami w Krakowie i okolicy.

Zmieniliśmy i wciąż zmieniamy krakowski rynek; z pasją i determinacją wyznaczamy trendy, bo rozumiemy potrzeby naszych klientów. Innowacyjne podejście do sprzedaży, wynajmu, zakupu oraz zarządzania nieruchomościami jest podstawą naszego działania.

Jeżeli planujesz wynajem, sprzedaż lub zakup mieszkania, domu lub biura w Krakowie, zgłoś się do specjalistów od nieruchomości. W Nowodworski Estates gwarantujemy Ci skuteczność i najwyższym poziom obsługi klienta.

WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

Szukasz mieszkania, domu lub biura na wynajem w Krakowie? Posiadamy największą bazę ofert w Krakowie, skorzystaj z wyszukiwarki Nowodworski Estates i znajdź to swoją nieruchomość.

KUPNO NIERUCHOMOŚCI

Planujesz zakup mieszkania, domu lub biura w Krakowie? Zaufaj specjalistom i sprawdź naszą bazę nieruchomości na sprzedaż. w Nowodworski Estates szybko i sprawnie przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces zakupu nieruchomości.

DODAJ OFERTĘ WYNAJMU

Chcesz szybko i bezpiecznie wynająć swoje mieszkanie, dom lub biuro? Pomożemy Ci szybko i skutecznie znaleźć sprawdzonych najemców. Skorzystaj z wiedzy i wsparcia specjalistów od nieruchomości.

DODAJ OFERTĘ SPRZEDAŻY

Sprzedaż mieszkania, domu lub biura to dla nas codzienność. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, w Nowodworski Estates szybko i sprawnie przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces sprzedaży nieruchomości.