Mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia Lublin

Sprzedaż, zakup, wynajem nieruchomości w Lublinie

Lublin to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miast Polski, ale nie tylko z tego względu ludzie chcą tu mieszkać. Stoi za tym również bogata oferta kulturalna i edukacyjna Lublina oraz dynamicznie rozwijające się sektory usług i przemysłu. Inwestorów przyciąga dynamicznie rosnący potencjał miasta, jego walory turystyczne i biznesowe, a studentów znane w całym kraju uczelnie. Nic więc dziwnego, że lubelskie nieruchomości z roku na rok systematycznie zyskują na wartości.

Jeżeli planujesz sprzedaż lub zakup mieszkania w Lublinie, skorzystaj z usług Nowodworski Estates. Nasi doświadczeni pośrednicy pomogą Ci na każdym etapie transakcji. Zdejmą z Ciebie także obowiązek zarządzania najmem i udzielą Ci wsparcia podczas poszukiwań lokalu do wynajęcia. Bez względu na to, czy wybierasz się do Lublina na studia, chcesz zamieszkać tu z rodziną, czy może prowadzić interesy – możesz liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę naszej agencji.

Jeżeli poszukujesz domu, mieszkania czy biura, a Lublin to najdogodniejsza dla Ciebie lokalizacja - nie czekaj. Zapewnimy szybką i bezpieczną obsługę wszystkich Twoich transakcji.

Szukasz mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia?
Sprawdź opinie osób którym już pomogliśmy

Agata Olejarz

Po raz pierwszy miałam okazję do współpracy z biurem Nowodworski Estates. Z pełnym przekonaniem ją rekomenduję , w szczególności kontakt z Panem z Maciejem Staniszewskim.

Wioletta Drozd

Już po raz drugi bardzo dobra i sprawna współpraca za którą bardzo dziękuję w imieniu moim i rodziców. Świetny kontakt z Panią Karoliną Buras, wszystko sprawnie i wzorowo. Polecamy! :)

Grzegorz Kipiel

Bardzo polecam wspólpracę z panem Adrianem Sową, doskonały kontakt, profesjonalne podejscie, czytelny przekaz informacji, nioceniona pomoc i doradztwo na każym etapie wspólpracy.

Małgorzata Langiewicz

Serdecznie dziękuję Panu Piotrowi Jureckiemu za pomoc w wynajmie mieszkania. W tym trudnym, pandemicznym czasie Pan Piotr bardzo się postarał aby jak najszybciej wynająć mieszkanie Dziękuję :-)

Tomasz Bartoszewski
Dyrektor Oddziału

Skontaktuj się z nami

    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza jest Nowodworski Estates sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (31-069) przy ul. Sukienniczej 8/U8. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez Administratora danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności