widok na Gdańsk

Luksusowy apartament w Deo Plaza – zainwestuj w centrum Gdańska

O tym, że nieruchomości stanowią doskonałą lokatę dla oszczędności, nie trzeba nikogo przekonywać. Najwyższy zwrot z inwestycji zapewniają oczywiście lokale w największych aglomeracjach oraz w miejscowościach turystycznych, a zwłaszcza w miastach, które wpisują się w obie te kategorie. Dobrze ulokowane pieniądze to na przykład zakup nieruchomości w Gdańsku, a właśnie tam znajdziesz luksusowy multiapartament w kompleksie Deo Plaza. Poznaj wszystkie jego zalety i przekonaj się, dlaczego warto zainwestować właśnie w ten lokal.

Zarabiaj lub zamieszkaj!

O wyjątkowości apartamentu w Deo Plaza świadczy między innymi szerokie spektrum możliwości jego użytkowania. Lokal zaprojektowany jest w taki sposób, że może funkcjonować jako 2 samodzielne pokoje z prywatnymi łazienkami i indywidualny apartament. Na ten ostatni składa się salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz sypialnia z dostępem do balkonu, z którego rozpościera się zapierający dech widok.

Gdańsk widok panorama

Multiapartament można więc wykorzystać na własne potrzeby lub potraktować jako inwestycję. Lokal znajduje się w tym samym kompleksie co czterogwiazdkowy hotel Raddison Blu i Deo Pasaż, oferujące lokatorom rozliczne atrakcje, takie jak np. klub muzyczny, restauracje, kawiarnie i bary. To gwarancja dostępu do wszelkich udogodnień bez wychodzenia z budynku.

W obiekcie znalazła się ponadto strefa SPA z basenem oraz siłownia. Komfort mieszkania na co dzień podnosi obecność concierge’a, a także całodobowa ochrona. Budynek wyposażono też w cichobieżne windy. Prestiż tego miejsca docenisz nie tylko jako jego mieszkaniec, ale też jako właściciel dobrze prosperującego biznesu.

Nieruchomość przy Chmielnej ma wszystko, czego potrzeba do świadczenia usług hotelowych czy najmu krótkookresowego. Budynek korzysta z zarządzania hotelowego, prowadzonego przez zewnętrzną firmę, z którą możesz podpisać indywidualną umowę. Dzięki temu zapewnisz swoim gościom turystyczne doświadczenia z najwyższej półki.

multiapartament w deo plaza

Inwestując w tej lokalizacji, gwarantujesz sobie zyski niezależnie od sezonu. Gdańsk przyciąga turystów o każdej porze roku. Statystyki mówią, że rocznie w mieście nocleg znajdują ponad 2 miliony osób. Wiele z nich przybywa z zagranicy i poszukuje wysokiego standardu. Warto zauważyć, że Gdańsk odwiedzają głównie Niemcy, Skandynawowie i Brytyjczycy, a więc obywatele zamożnych krajów. Inwestycja Deo Plaza to wyraźna odpowiedź na ich potrzeby.

Multiapartamenty zyskują w ostatnich czasach na popularności. Stanowią innowacyjną alternatywę dla tradycyjnych nieruchomości, umożliwiając elastyczne zarządzanie i ułatwiając działania operacyjne. Lokale tego typu można wynajmować długo- lub krótkoterminowo, zamieszkiwać osobiście lub łączyć te funkcje, wykorzystując każdy apartament w innym celu.

gdańsk multiapartament w deo plaza

Wymarzona lokalizacja

Wyobraź sobie panoramę Gdańska o wschodzie słońca. Okna Twojego apartamentu wychodzą na Żuraw, Bazylikę Mariacką i Zieloną Bramę. To pierwsze, co widzisz, tuż po przebudzeniu. Jak zaczniesz poranek? Wybierzesz się na siłownię czy na basen? Obie atrakcje czekają na Ciebie zaledwie parę pięter niżej. Każdy Twój dzień może wyglądać w ten sposób, jeśli tylko zamieszkasz w prestiżowym apartamencie w inwestycji Deo Plaza.

Kompleks mieści się w odrestaurowanym spichlerzu na Wyspie Spichrzów, przy ulicy Chmielnej. Lokalizacja ta gwarantuje widok na najważniejsze zabytki Gdańska. Sam budynek również zasługuje na uwagę: jego projekt łączy styl starogdański z nowoczesnymi akcentami. Wykończono go materiałami najwyższej jakości, charakterystycznymi dla modernistycznego budownictwa: szkłem i drewnem.

Atrakcyjna lokalizacja i nowoczesne budownictwo gwarantują wyjątkową rentowność inwestycji. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zamieszkać w tym apartamencie, czy udostępnić go gościom, zyskujesz. Wartość takiej nieruchomości z każdym rokiem będzie tylko rosła. Zapoznaj się ze szczegółami oferty Nowodworski Estates!

Napisz komentarz