Najlepsze biuro nieruchomości w Polsce

W poniedziałek 20 maja, podczas czwartej edycji Gali Liderów Nieruchomości, rozdano najważniejsze nagrody w branży. Prestiżowy tytuł, Najlepszego Biura Nieruchomości w Polsce, w 2019 roku wygrało Nowodworski Estates.

Konkurs, co roku organizowany jest przez najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce otodom.pl. Tegoroczna edycja swoją skalą obejmowała cały kraj, wzięło w niej udział ponad 400 biur nieruchomości w trzech głównych kategoriach: Najlepsze Biuro Nieruchomości w regionie(województwo), Najlepszy Pośrednik Roku 2019 oraz Najlepsze Biuro Nieruchomości Ogólnopolskie. W celu wyłonienia zwycięzcy potrzebne było obiektywne badanie eksperckie, przeprowadzone przez niezależną grupę badawczą IQS. Nie było to łatwe zadanie, ponieważ wszyscy kandydaci byli oceniani w trzy-etapowych eliminacjach:

  • I etap – ocena wielkości firmy i tempa rozwoju, pod kątem liczby agentów i pracowników wsparcia, liczby transakcji i liczby ofert w 2018 roku.
  • II etap – badanie jakości publikowanych ofert (estetyka, zdjęcia, informacje o agencie, uzupełnienie parametrów oferty, liczba uzyskiwanych zapytań)
  • III etap – najtrudniejszy – to badanie Tajemniczego Klienta, które zostało przeprowadzone według najwyższych standardów jakości. Audytorzy sprawdzili w tym etapie 48 biur nieruchomości pod kątem jakości obsługi klienta oraz sposobu codziennej pracy pośredników nieruchomości. Badanie dla każdego z biur zostało przeprowadzone aż trzykrotnie.

Jesteśmy ogromnie dumni, że zostaliśmy wyróżnieni przez grono najlepszych specjalistów w branży. To nagroda za 7 lat ciężkiej pracy i budowania firmy praktycznie od zera. Jest to dla nas motywacja do jeszcze cięższej pracy. Zdajemy sobie sprawę, że tytuł Lidera Nieruchomości Otodom jest “znakiem jakości, który potwierdza najwyższe kompetencje laureatów”, dlatego dołożymy wszelkich starań, by utrzymać pozycję lidera na polskim rynku biur nieruchomości.

Adam Nowodworski, nasz Prezes, chyba najlepiej podsumował otrzymaną przez Nowodworski Estates nagrodę

‘Z jednej strony jestem zaskoczony, bo otrzymaliśmy chyba najbardziej prestiżową nagrodę, jaką można dostać teraz w świecie polskich nieruchomości. Jednak z drugiej strony to zaskoczenie nie jest aż tak duże, bo codziennie wykonujemy bardzo ciężką pracę po to, żeby nasze biuro było faktycznie najlepsze w Polsce. Chcemy, żeby wszystkim u nas się dobrze pracowało, bo ta pozytywna energia jest potem przekazywana do klientów.’

Sprawdź opinie mediów na temat konkursu:

Jak znaleźć dobre biuro nieruchomości?Newsweek

Szukasz domu? Zgłoś się do nich! Poznaj Liderów NieruchomościWyborcza

Znamy liderów nieruchomościBusiness Insider