Lokale usługowe na wynajem Bielany, termin oddania czerwca 2019r.

Lokal do wynajęcia - Warszawa, Bielany

ul. Arkuszowa

8 720 PLN

80 PLN/m²
Lokal
Rynek: Wtórny
Przeznaczenie: Biurowe
Powierzchnia: 109m2
Liczba pomieszczeń: 2
Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 15
Podnajem: Nie
Budynek
Rodzaj budynku: Biurowo-handlowy
Rok budowy: 2019
Liczba pięter: 2
Parking naziemny: Tak
Opłaty
Cena: 8 720 PLN
Cena za m2: 80 PLN/m2
Oferta
ID oferty: 8976/OLW
Data dodania: 02.04.2019
Lokalizacja
Adres: Warszawa, Bielany
Ulica: ul. Arkuszowa
Zdjęcia
Plan nieruchomości
Lokal do wynajęcia Warszawa, Bielany ul. Arkuszowa Lokale usługowe na wynajem Bielany, termin oddania czerwca 2019r.  floorplan
Opis
Lokale usługowe na wynajem Bielany, termin oddania czerwca 2019r.
Łatwy sukces

LOKALIZACJA: Bielany – elegancka i prestiżowa dzielnica Warszawy – z roku na rok przyciągają coraz większą uwagę tak mieszkańców, jak i inwestorów. Budynek położony jest w dobrze skomunikowanej części miasta, w bliskim sąsiedztwie nowoczesnych osiedli domów jednorodzinnych. Całości dopełnia fakt, że budynek położony jest przy przelotowej ulicy, w bliskim sąsiedztwie przystanków autobusowych – niezależnie od pory dnia Twoi klienci bez problemu będą mogli się tu zatrzymać. Jeżeli szukasz przyjaznej klientom oraz przyciągającej uwagę lokalizacji, to miejsce jest idealne dla Ciebie!

BUDYNEK: Dwupiętrowy, elegancki budynek został wybudowany w 2019 roku. Wyposażony jest w nowoczesne, w pełni sprawne instalacje elektryczne i wodne, klimatyzację i ogrzewanie oraz internet bezprzewodowy. Świeżo wyremontowany. Bezpieczeństwa pracowników strzeże całodobowy monitoring. Dodatkowo, przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe udostępnione specjalnie dla klientów lokalów oraz dziesięć miejsc parkingowych dla najemców.

LOKAL: Do wynajęcia są lokale użytkowe położone na drugim piętrze. Pomieszczenia są w stanie deweloperskim. Można też bezproblemowo postawić w nich ścianki działowe, co pozwala na dużą swobodę w aranżacji przestrzeni. Wszystkie pomieszczenia zostaną oddane do użytku pod koniec czerwca 2019 r.
Drugie piętro składa się z jednego lokalu usługowego, jednej łazienki i tarasu. Istnieje możliwość podzielenia pomieszczenia
Nowy budynek przy ulicy Arkuszowej to gwaarancja sukcesu dla Twojego biznesu!

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA PREZENTACJĘ:

Katarzyna Pietrzyk
+48 575 486 123
k.pietrzyk@nowodworskiestates.pl

ISWAN: 0,25