Nowoczesny lokal do wynajęcia róg ulicy Olszańskiej i AL. Płk. B.Prażmowskiego

Lokal do wynajęcia - Kraków, Śródmieście / Grzegórzki

ul. Olszańska

3 600 PLN

60 PLN/m²
Lokal
Rynek: Wtórny
Przeznaczenie: Biurowe
Piętro: 1
Powierzchnia: 60m2
Open space: Tak
Dostępne od: 12.03.2020
Budynek
Rodzaj budynku: Biurowo-handlowy
Klasa budynku: A+
Rok budowy: 2019
Liczba pięter: 4
Teren ogrodzony: Tak
Światłowód: Tak
Okablowanie elektryczne: Tak
Sieć komputerowa: Tak
Instalacja przeciwpożarowa: Tak
Ogrzewanie: Tak
Otwierane okna: Tak
Witryna: Tak
Gaz: Tak
Opłaty
Cena: 3 600 PLN
Cena za m2: 60 PLN/m2
Kaucja (w miesiącach): 3600
Oferta
ID oferty: 9142/OLW
Data dodania: 12.03.2020
Lokalizacja
Adres: Kraków, Śródmieście / Grzegórzki
Ulica: ul. Olszańska
Plan nieruchomości
Lokal do wynajęcia Kraków, Śródmieście / Grzegórzki ul. Olszańska Nowoczesny lokal do wynajęcia róg ulicy Olszańskiej i AL. Płk. B.Prażmowskiego floorplan
Wirtualna wizyta
Opis
Nowoczesny lokal do wynajęcia róg ulicy Olszańskiej i AL. Płk. B.Prażmowskiego
Biuro Nowodworskiestates prezentuje lokal z możliwością adaptacji pod mieszkanie do wynajęcie na skrzyżowaniu drogi Olszańskiej z al. płk. Beliny- Prażmowskiego,nieopodal takich ulic jak: Rakowicka, Mogilska, Lubicz.

LOKALIZACJA:

Ulica Olszańska i al. płk. Beliny-Prażmowskiego znajduje się w Centrum miasta, w pobliżu takich ulic jak: Rakowicka, Mogilska, Lubicz.
Budynek położony jest w ścisłym centrum Krakowa. Usytuowany w pobliżu przystanków tramwajowych i autobusowych umożliwiających szybki dojazd na terenie całego Krakowa. Bardzo dobra lokalizacja, zarówno dla osób poruszających się komunikacją miejską i samochodami. Od Ronda Mogilskiego dzieli nas zaledwie 1 km co stwarza doskonałe warunki logistyczne, jeśli chodzi o dojazd z każdej części miasta. W pobliżu znajdują wszystko co ma do zaoferowania Kraków (Restauracje, Puby, Zabytki a także sklepy i lokale usługowe), a przede wszystkim budynki Sądów Rejonowych, Okręgowych, Apelacyjnych oraz Budynki Prokuratury Rejonowej i Okręgowej, jak również Galeria Krakowska.

BUDYNEK: o reprezentacyjnym wyglądzie z parkingiem naziemnym dla klientów z Żabką na parterze oraz z 3 lokalami na wyższych kondygnacjach.

LOKALE: lokal JEST narożnie usytuowany na drugim piętrze w nowo wybudowanej części kompleksu. Składają się z powierzchni użytkowej równej 60 mkw. Powierzchnia typu open space do dowolnej aranżacji. Lokal wyposażone we wszystkie niezbędne instalacje: ogrzewanie, wentylację , sanitarną oraz teletechniczną. Ogrzewanie za pomocą instalacji gazowej zlokalizowanej w budynku. Istnieje możliwość wynajęcia wszystkich trzech lokali lub każdego osobno. Dzięki specjalistycznym technologiom lokal jest cichy, ciepły i dobrze doświetlony ponieważ okna wychodzą na wschodnia i północną część.

Przestronne witryny zapewniają znakomity dostęp do światła dziennego oraz stanowią doskonałą możliwość reklamy prowadzonej działalności. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji lokalu według preferencji najemcy.

Dogodna lokalizacja sprawia, iż jest to doskonała lokalizacja dla Ciebie.

CENA: 3600 zł netto plus VAT + media według wskazań sublicznika (prąd, woda+gaz).

Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania.


Kontakt do agenta:
Marta Reczek
+48 575 097 123
m.reczek@nowodworskiestates.pl

ISWAN: 15%