Działka inwestycyjna 29 ar. Kraków Nazaretańska

Grunt na sprzedaż - Kraków, Podgórze / Wola Duchacka

ul. Nazaretańska

866 400 PLN

300 PLN/m²
Działka
Powierzchnia: 2888m²
Szerokość działki: 45mb.
Długość działki: 75mb.
Kształt działki: Prostokąt
Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
Droga dojazdowa: Asfaltowa
Media
Warunki zabudowy
Opłaty
Cena: 866 400 PLN
Cena za m2: 300 PLN/m2
Oferta
ID oferty: 1225/OGS
Lokalizacja
Adres: Kraków, Podgórze / Wola Duchacka
Ulica: ul. Nazaretańska
Zdjęcia
Plan nieruchomości
Grunt na sprzedaż Kraków, Podgórze / Wola Duchacka ul. Nazaretańska Działka inwestycyjna 29 ar. Kraków Nazaretańska floorplan
Opis
Działka inwestycyjna 29 ar. Kraków Nazaretańska
Wyłącznie w Ofercie Nowodworski Estates, działka mieszcząca się przy ul. Nazaretańskiej położona zaraz obok drogi gminnej, to wręcz idealna nieruchomość pod inwestycję.


LOKALIZACJA

Działka mieści się przy ul. Nazaretańskiej, w najbliższym sąsiedztwie znajduje się kilka budynków w zabudowie jednorodzinnej.
Do działki prowadzi asfaltowa droga.
Działka znajduje się nieopodal od obwodnicy Krakowa.


DZIELNICA

Wola Duchacka to część Krakowa idealna do zamieszkania ze względu na w pełni rozbudowaną infrastrukturę handlową, zdrowotną, edukacyjną i rozrywkową. Dzięki temu, że w okolicy jest kilkanaście placówek dla najmłodszych, w tym też samorządowe, dzielnica chętnie wybierana jest przez rodziny z dziećmi. Żłobki i kilkanaście przedszkoli to bardzo dobra oferta dla rodziców, którzy mają alternatywę opieki dla dzieci podczas czasu spędzonego w pracy. Szeroka oferta edukacyjna dotyczy nie tylko dzieci przedszkolnych, ale też młodzieży szkolnej.

Każdy mieszkaniec dzielnicy, bez problemu skorzysta z opieki zdrowotnej, jaką oferuje Szpital św. Rafała, na terenie którego są poradnie, między innymi: chirurgiczna (ogólna i naczyniowa), ginekologiczna, kardiologiczna i przychodnia. Wola Duchacka zapewnia też dostęp do aptek, więc nie ma problemu z zakupem lekarstw w chorobach nagłych, jak i lekarstw przyjmowanych stale.

Samowystarczalne miejsce do życia i mieszkania w Krakowie. Na terenie dzielnicy dostępne są zarówno sklepy osiedlowe, jak i supermarkety, a także przychodnie, apteki czy zakłady fryzjerskie. Dodatkowo w pobliżu znajduje się Centrum Handlowe Bonarka City Center, powstałe na terenach dawnych Zakładów Chemicznych Bonarka, w którym mieści się około 270 sklepów, a także oddziały kilku banków i telefonii komórkowych, apteki, biura podróży, usługi krawieckie, pralnie, kantory oraz oddział Poczty Polskiej i Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa. Jest tu też kilka restauracji, kawiarnie i Cinema City.
Obok Centrum Handlowego Bonarka jest Bonarka for Business – kompleks biurowy, w którym mieszczą się biura licznych korporacji, między innymi Pegasystem, GlobalLogic, Skelia, Gerda Broker, Alexander Mann Solutions, Lufthansa czy Euroclear.

DZIAŁKA

Obecnie działka nie podlega pod MPZP.
Działka o wymiarach 45 m2 szerokości i 75 m2 długości.
Działka w kształcie prostokąta.
Ukształtowanie lekko spadziste.
Prąd w drodze obok działki, ustanowiono warunki podłączenia mediów.
Złożony został wniosek o ustanowienie warunków zabudowy działki pod zabudowę jednorodzinną bliźniaczą.

CENA

866 400 PLN
300 zł/m2

Serdecznie zapraszam do kontaktu!


Kontakt do Agenta
Dawid Śliwa

Specjalista ds. Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości
+48 732 051 534


Kredyt hipoteczny z Nowodworski Estates

W NE posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z 25 największymi bankami, spośród których najlepszą ofertę pomogą Ci wybrać nasi eksperci. U nas możesz liczyć na najniższą marżę, kompleksowe objaśnienie zasad przyznawania kredytu, przeprowadzenie krok po kroku przez całą procedurę kredytową i załatwienie wszystkich formalności w jednym miejscu.

Już dziś zapytaj o szczegóły opiekuna oferty.

ISWAN: 0.5