Usługa zarządzania najmem w Krakowie to dobre rozwiązanie dla wynajmujących mieszkania

Oddaj mieszkanie w zarządzanie najmem w Krakowie

Kraków z roku na rok staje się coraz bardziej atrakcyjny dla biznesu. W światowym rankingu na najlepszą lokalizację usług dla biznesu stolica Małopolski wspięła się na szóstą pozycję. Warto więc kupić tu mieszkanie na wynajem, którego zarządzaniem zajmie się profesjonalna firma.

Według ekspertów, codziennie w Krakowie przybywa 20 nowych miejsc pracy, a już za rok w sektorze usług zatrudnionych będzie ponad 90 tys. osób. Nowe inwestycje i możliwości przyciągają pod Wawel kreatywnych przedsiębiorców i tysiące młodych ludzi, którzy najpierw zdobywają wiedzę na krakowskich uczelniach, a później – zauroczeni miastem – często chcą na stałe związać z Krakowem i tu rozwijać kariery.

Rekordowo niskie bezrobocie sprawia, że za pracą przyjeżdżają tu tysiące osób. Nie można też zapominać, że Kraków to turystyczna stolica Polski – rokrocznie gości kilkanaście milionów turystów z całego świata. Niektórym tak spodobała się atmosfera miasta i jego możliwości, że postanowili zostać tu na dłużej.

To wszystko sprawia, że Kraków jest także niezwykle atrakcyjnym rynkiem nieruchomości. Ceny domów i mieszkań należą wprawdzie do najwyższych w kraju, ale inwestorzy mogą być pewni, że zawsze znajdzie się najemca ich mieszkania: turysta, student, pracownik, inwestor. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, w doskonałych lokalizacjach i dobrze skomunikowanych, bo Kraków szczyci się też jedną z najlepszych i najnowocześniejszych komunikacji miejskiej w Polsce. Warto więc tu zainwestować w nieruchomość.

Przy tej okazji dobrym rozwiązaniem będzie współpraca z profesjonalnym zarządcą najmu nieruchomości w Krakowie. Dobry zarządca to gwarancja świętego spokoju i pewności, że nasze mieszkanie rzeczywiście będzie przynosić zysk a nie straty. Bo samo znalezienie najemcy to dopiero początek, sztuką jest znalezienie rzetelnego i uczciwego klienta, który nie zniszczy naszego mieszkania, a rachunki będzie płacić w terminie.

Co zyskamy dzięki usłudze zarządzania najmem w Krakowie? Dobry zarządca, w porozumieniu z pośrednikiem z biura nieruchomośći w Krakowie, znajdzie dla naszego mieszkania najemcę. Następnie sprawdzi jego wiarygodność finansową: czy w terminie płaci rachunki, ma pracę pozwalającą mu płacić czynsz oraz czy nie ma długów. A potem weźmie na swoje barki wszystkie formalności, bieżącą obsługę, a czasem i problemy, które pojawią się w czasie wynajmowania mieszkania, np. ciągły kontakt z najemcą, usterki i naprawy w nieruchomości, kontrola stanu mieszkania i opłat. I jeszcze wisienka na torcie: w pakiecie dostaniemy święty spokój i terminowe przelewy na konto.

Napisz komentarz