Aplikuj
Dołącz do
najlepszych
Home staging

Home
Staging

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość 40% szybciej i o 10% drożej? Pewnie, że chcesz!

Najistotniejsze elementy Twojej nieruchomości wymagają szczególnej uwagi. Nasi architekci i dekoratorzy wnętrz stworzą aranżację z dbałością
o funkcjonalność i estetykę, aby pierwsze wrażenie miało jak największą siłę oddziaływania. Każda nowa nieruchomość to dla nas kreatywne wyzwanie, a zasada 40/10 to tylko pozycja wyjściowa do jeszcze lepszych wyników.

Jak to robimy? To proste – jak najszybciej, za jak najwyższą cenę i przy jak najniższym nakładzie. To triada głównych zasad Home Stagingu, które dzięki doświadczeniu i pomysłowości naszych dekoratorów stają się realną korzyścią dla naszych klientów, a teraz także dla Ciebie.

We współpracy z architektem zadecydujecie jakich zmian wymaga Twoja nieruchomość, aby wzrosła jej wartość i ustalicie budżet na konieczne poprawki.

Być może wystarczy kilka drobnych dodatków i odpowiednie ustawienie sprzętów i mebli, a może solidne przemeblowanie. W każdym przypadku organizujemy wszystko za Ciebie, a efekt końcowy uwiecznimy na profesjonalnych zdjęciach i filmie.

NOWOCZESNY DESIGN
Plus
SKUTECZNY MARKETING
Plus
PROFESJONALNA PREZENTACJA
40% SZYBCIEJ
Plus
10% drożej

Home staging Krok po kroku

Konsultacja z dekoratorem wnętrz (Home Stagerem)

Home Stager po oględzinach nieruchomości zaproponuje konieczne zmiany i dodatki, wspólnie określicie stylistykę i temat przewodni Twojej nieruchomości.

Ustalenie budżetu i zakresu prac

Ustalicie zakres prac, który ma zostać wykonany w ramach Home Stagingu, a przede wszystkim budżet przeznaczony na ten cel.

Home Staging

Wykonanie wszystkich założonych zmian zwykle nie zajmuje więcej niż dwa dni. W przypadku większych powierzchni i zaawansowanego zakresu prac, może to potrwać dłużej.

Sesja zdjęciowa i plan filmowy

Po zakończeniu prac wykonamy dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową i film prezentujący zalety Twojej nieruchomości oraz wypozycjonujemy nową, odświeżoną ofertę.

Prezentacja nieruchomości

Twój agent zaprezentuje nieruchomość wszystkim chętnym Klientom i dopilnuje szczegółów transakcji.

Realizacje

Lupa
Parkowe Wzgórze
Mogilany
Lupa
Sewera
Kraków
Lupa
Walerego Sławka
Kraków
Lupa
Kwartowa
Kraków
Lupa
Angel City
Kraków
Lupa
Uniwersytecka
Wrocław
Lupa
Uniwersytecka
Wrocław
Lupa
Spokojna
Wrocław
Lupa
Norwida
Wrocław
Lupa
Kościuszki
Wrocław
Lupa
Starego Dębu
Kraków
Lupa
Sienkiewicza
Kraków