Aplikuj
Dołącz do
najlepszych
Home staging

Home
Staging

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość 40% szybciej i o 10% drożej? Pewnie, że chcesz!

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. W branży nieruchomości, ta zasada jest uznawana za jedną z najistotniejszych. Pozwól, aby profesjonalni dekoratorzy zadbali o wnętrze Twojego mieszkania na sprzedaż. Stworzą oni funkcjonalną oraz estetyczną aranżację, która oczaruje potencjalnych nabywców. Opieka, jaką roztaczamy nad nieruchomościami, jest kompleksowa, co znacznie ułatwia ich sprzedaż – zaufaj specjalistom!

Jakimi zasadami kierujemy się podczas Home Stagingu? To proste. Działamy zdecydowanie, ograniczamy koszty, przy jednoczesnej maksymalizacji zysków. Bazując na doświadczeniu w zarządzaniu nieruchomościami, jesteśmy w stanie przekuć inwencję dekoratorów w realną korzyść dla Klientów. Jeśli posiadasz mieszkanie na sprzedaż na terenie Wrocławia, Krakowa bądź Gliwic, nie czekaj, tylko zgłoś się do agencji nieruchomości NowodworskiEstates i ciesz się szybkim załatwieniem sprawy.

Cały proces zmiany wystroju wnętrza nieruchomości przebiega we współpracy z Tobą. Nasi architekci podsuną Ci mnóstwo pomysłów, a następnie razem wybierzecie odpowiednie, a także ustalicie wysokość budżetu. Wszystko to odbędzie się niezwykle sprawnie niezależnie od tego, czy mowa o mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu, Krakowie bądź Gliwicach.

Mieszkanie na sprzedaż może wymagać wielkiego przemeblowania albo wystarczy tylko zadbać o odpowiednie ustawienie sprzętów i mebli. To, tak naprawdę nieistotne. Jeśli tylko Twoja nieruchomość znajduje się w Krakowie, Wrocławiu lub Gliwicach, zorganizujemy wszystko za Ciebie, a efekt uwiecznimy na profesjonalnych zdjęciach oraz filmie.

NOWOCZESNY DESIGN
Plus
SKUTECZNY MARKETING
Plus
PROFESJONALNA PREZENTACJA
40% SZYBCIEJ
Plus
10% drożej

Home staging Krok po kroku

Konsultacja z dekoratorem wnętrz (Home Stagerem)

Home Stager po oględzinach nieruchomości zaproponuje konieczne zmiany i dodatki, wspólnie określicie stylistykę i temat przewodni Twojej nieruchomości.

Ustalenie budżetu i zakresu prac

Ustalicie zakres prac, który ma zostać wykonany w ramach Home Stagingu, a przede wszystkim budżet przeznaczony na ten cel.

Home Staging

Wykonanie wszystkich założonych zmian zwykle nie zajmuje więcej niż dwa dni. W przypadku większych powierzchni i zaawansowanego zakresu prac, może to potrwać dłużej.

Sesja zdjęciowa i plan filmowy

Po zakończeniu prac wykonamy dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową i film prezentujący zalety Twojej nieruchomości oraz wypozycjonujemy nową, odświeżoną ofertę.

Prezentacja nieruchomości

Twój agent zaprezentuje nieruchomość wszystkim chętnym Klientom i dopilnuje szczegółów transakcji.

Realizacje

Lupa
Parkowe Wzgórze
Mogilany
Lupa
Sewera
Kraków
Lupa
Walerego Sławka
Kraków
Lupa
Kwartowa
Kraków
Lupa
Angel City
Kraków
Lupa
Uniwersytecka
Wrocław
Lupa
Uniwersytecka
Wrocław
Lupa
Spokojna
Wrocław
Lupa
Norwida
Wrocław
Lupa
Kościuszki
Wrocław
Lupa
Starego Dębu
Kraków
Lupa
Sienkiewicza
Kraków