Aplikuj
Dołącz do
najlepszych
Wynajem dla firm

Wynajem
dla firm

Nowa praca, nowe miejsce zamieszkania – w gąszczu spraw potrzebujesz solidnego partnera, który ułatwi Ci przeprowadzkę związaną ze zmianą pracy. W NowodworskiEstates znamy potrzeby pracowników firm w trakcie relokacji. Szybko i sprawnie pomożemy zadomowić się w nowym mieście.

Dzięki intuicyjnej stronie internetowej w języku angielskim, Ty lub Twój pracownik szybko znajdziecie odpowiednią nieruchomość.

Nie musicie znać miasta, łatwo odnajdziecie na mapie odpowiednią lokalizację, a doskonałe zdjęcia, wirtualna wizyta w formie video i dokładny plan mieszkania ułatwią wybór. Teraz Twój pracownik będzie mógł już bezpiecznie przyjechać. Nasz agent odbierze pracownika z lotniska i zawiezie prosto do jego nowego mieszkania.

Utrzymanie nieruchomości nie będzie stanowiło problemu. Nasz serwis sprzątający zadba o porządek i przyjemną atmosferę, podczas gdy Twój pracownik spokojnie odpocznie i będzie miał czas, by przygotować się na następny dzień pracy.

krok po kroku

Przegląd ofert i wybór mieszkania

Przejrzyste oferty pozwolą Twojemu pracownikowi wybrać odpowiednią nieruchomość, a wyczerpujące zdjęcia i film upewnią go, że jest to odpowiednie miejsce, oszczędzając czas na oględziny na miejscu.

Rezerwacja

Wybrane mieszkanie zarezerwujemy dla Was do momentu przyjazdu pracownika.

Odbiór nieruchomości

Nasz agent zaprezentuje nieruchomość i okolicę, a także sporządzi protokół zdawczo-odbiorczy opisujący stan i wyposażenie.

Pomoc w organizacji spraw na miejscu

We wszelkich sprawach związanych z nieruchomością, m.in. z przepisaniem liczników, czy meldunkiem czasowym, będziecie mogli liczyć na pomoc i poradę naszego agenta.