Aplikuj
Dołącz do
najlepszych
Zakup nieruchomości

Zakup nieruchomości

Zakup nieruchomości jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Przeprowadzasz się z innego miasta? Zakładasz rodzinę lub chciałbyś nareszcie zamieszkać „na swoim”? Potrzebujesz nowej przestrzeni dla swojego biznesu? Bez względu na okoliczności, nasi agenci pomogą Ci znaleźć idealną nieruchomość.

Decydując się na współpracę z NowodworskiEstates zyskujesz nie tylko czas, który w innym przypadku poświęciłbyś na poszukiwania wymarzonej nieruchomości, ale przede wszystkim partnera w postaci jednego z naszych agentów. Jego zadaniem jest sprawnie przeprowadzić Cię przez cały proces transakcji: od przedstawienia propozycji nieruchomości, przez ich prezentację, aż po podpisanie umowy ze sprzedającym oraz potwierdzenie dokonania transakcji u notariusza. Indywidualne podejście i analiza Twoich potrzeb prowadzi do prezentacji wyłącznie takich ofert, jakie spełniają Twoje wymagania.

Jeśli zamierzasz zaciągnąć kredyt hipoteczny na zakup swojego mieszkania lub domu, nasz Dział Finansowy przedstawi Ci tylko najlepsze oferty i zaproponuje najdogodniejsze warunki. NowodworskiEstates to także partner dla osób kupujących nieruchomości pod kątem inwestycyjnym – tuż po zakupie, znajdziemy dla Ciebie najemców. Współpracujemy także z architektami oraz dekoratorami wnętrz – dzięki nim wydobędziesz cały potencjał swojego mieszkania, domu czy lokalu. A wszystko to w pełni bezpiecznie i pewnie, przy współpracy z radcą prawnym i notariuszem. Czekamy na Twój telefon!