Aplikuj
Dołącz do
najlepszych
Zakup nieruchomości

Zakup nieruchomości

Szukasz mieszkania do kupienia na terenie Krakowa, Gliwic lub Wrocławia? Jesteś we właściwym miejscu. Udowodnimy Ci, że zakup nieruchomości nigdy nie był tak prosty!

Przeprowadzasz się z innego miasta? Zakładasz rodzinę lub chciałbyś wreszcie zamieszkać “na swoim”? Potrzebujesz nowej przestrzeni dla swojego biznesu i szukasz rzetelnego partnera, który zajmuje się sprzedażą lokali dla korporacji lub mieszkań dla firm? Bez względu na okoliczności, nasi agenci pomogą Ci znaleźć idealną nieruchomość w jednym z kilku najbardziej rozwijających się miast – w Krakowie, Wrocławiu oraz Gliwicach.

Decydując się na współpracę z NowodworskiEstates, zyskujesz nie tylko czas, który w innym przypadku poświęciłbyś na poszukiwania wymarzonej nieruchomości, ale przede wszystkim partnera w postaci naszego pośrednika na terenie Krakowa, Gliwic i Wrocławia. Jego zadaniem jest sprawnie przeprowadzić Cię przez cały proces transakcji: począwszy od przedstawienia nieruchomości, przez ich prezentację, aż po podpisanie umowy ze sprzedającym oraz potwierdzenie dokonania transakcji u notariusza. Indywidualne podejście i analiza Twoich potrzeb prowadzi do prezentacji wyłącznie takich ofert, jakie spełniają Twoje wymagania.

Jeśli zamierzasz zaciągnąć kredyt hipoteczny na zakup swojego mieszkania lub domu, nasz Dział Finansowy przedstawi Ci tylko najlepsze oferty i zaproponuje najdogodniejsze warunki. NowodworskiEstates to przemyślana pomoc dla osób kupujących nieruchomości w Gliwicach, Krakowie lub Wrocławiu pod kątem inwestycyjnym – tuż po zakupie, zadbamy za Ciebie o opiekę nad najmem. Współpracujemy także z architektami, dekoratorami wnętrz – dzięki nim wydobędziesz cały potencjał swojego mieszkania, domu czy lokalu. A wszystko to w pełni bezpiecznie i pewnie – przy współpracy z radcą prawnym oraz notariuszem. Czekamy na Twój telefon!