Mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia Poznań

Sprawdź nasze najnowsze oferty
nieruchomości w Poznaniu

Sprzedaż, zakup, wynajem nieruchomości w Poznaniu

Wysoki standard życia, bezpieczeństwo i jakość edukacji – to tylko niektóre zalety Poznania. Miasto stanowi jedno z najważniejszych w Polsce centrów akademickich, naukowych i kulturalnych. Od lat cieszy się uznaniem zarówno wśród studentów, jak i inwestorów. Przyciąga ludzi w każdym wieku, oferując olbrzymie możliwości rozwoju i prowadzenia biznesu. Nie mogło tu więc zabraknąć oddziału Nowodworski Estates.

Nasi pośrednicy pomogą Ci wykorzystać pełen potencjał poznańskiego rynku nieruchomości. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię zakup mieszkania, czy jego sprzedaż lub wynajem – możesz liczyć na doświadczenie i profesjonalizm agentów Nowodworski Estates. Udzielimy Ci niezbędnego wsparcia na każdym etapie transakcji – nie tylko w przypadku lokali mieszkalnych, ale także biur, działek czy obiektów usługowych na terenie całej aglomeracji poznańskiej.

Jeżeli poszukujesz domu, mieszkania czy biura, a Poznań to najdogodniejsza dla Ciebie lokalizacja - nie czekaj. Zapewnimy szybką i bezpieczną obsługę wszystkich Twoich transakcji.

Szukasz mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia?
Sprawdź opinie osób, którym już pomogliśmy

Agata Olejarz

Po raz pierwszy miałam okazję do współpracy z biurem Nowodworski Estates. Z pełnym przekonaniem ją rekomenduję , w szczególności kontakt z Panem z Maciejem Staniszewskim.

Wioletta Drozd

Już po raz drugi bardzo dobra i sprawna współpraca za którą bardzo dziękuję w imieniu moim i rodziców. Świetny kontakt z Panią Karoliną Buras, wszystko sprawnie i wzorowo. Polecamy! :)

Grzegorz Kipiel

Bardzo polecam wspólpracę z panem Adrianem Sową, doskonały kontakt, profesjonalne podejscie, czytelny przekaz informacji, nioceniona pomoc i doradztwo na każym etapie wspólpracy.

Małgorzata Langiewicz

Serdecznie dziękuję Panu Piotrowi Jureckiemu za pomoc w wynajmie mieszkania. W tym trudnym, pandemicznym czasie Pan Piotr bardzo się postarał aby jak najszybciej wynająć mieszkanie Dziękuję :-)

Poznaj doświadczonych agentów
pracujących w naszym biurze nieruchomości

Zadzwoń do nas
pon - pt, 9:00 - 17:00

Skontaktuj się z nami

    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza jest Nowodworski Estates sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (31-069) przy ul. Sukienniczej 8/U8. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez Administratora danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności