Mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia Poznań

Sprawdź nasze najnowsze oferty
nieruchomości w Poznaniu

Sprzedaż, zakup, wynajem nieruchomości w Poznaniu

Wysoki standard życia, bezpieczeństwo i jakość edukacji – to tylko niektóre zalety Poznania. Miasto stanowi jedno z najważniejszych w Polsce centrów akademickich, naukowych i kulturalnych. Od lat cieszy się uznaniem zarówno wśród studentów, jak i inwestorów. Przyciąga ludzi w każdym wieku, oferując olbrzymie możliwości rozwoju i prowadzenia biznesu. Nie mogło tu więc zabraknąć oddziału Nowodworski Estates.

Nasi pośrednicy pomogą Ci wykorzystać pełen potencjał poznańskiego rynku nieruchomości. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię zakup mieszkania, czy jego sprzedaż lub wynajem – możesz liczyć na doświadczenie i profesjonalizm agentów Nowodworski Estates. Udzielimy Ci niezbędnego wsparcia na każdym etapie transakcji – nie tylko w przypadku lokali mieszkalnych, ale także biur, działek czy obiektów usługowych na terenie całej aglomeracji poznańskiej.

Jeżeli poszukujesz domu, mieszkania czy biura, a Poznań to najdogodniejsza dla Ciebie lokalizacja - nie czekaj. Zapewnimy szybką i bezpieczną obsługę wszystkich Twoich transakcji.

Szukasz mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia?
Sprawdź opinie osób, którym już pomogliśmy

Kacper Łukowiak

Pani Agnieszka Majchrzak to profesjonalistka, która pomogła nam wynająć przepiękne mieszkanie w centrum miasta. Stały, dobry kontakt nawet w godzinach wieczornych, rzetelna oferta, możliwość negocjacji poprzez pośrednika z właścicielem mieszkania. Polecam wszystkim. W przyszłości na pewno będziemy współpracować

Arkadiusz Krawiec

Biuro jak najbardziej godne polecenia. Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Agnieszką, która wykazała się profesjonalizmem i bardzo szybko znalazła nowych najemców mieszkania. Mamy tylko pozytywne wrażenia związane ze współpracą jak i z samą agencją.

Karol Szychulski

Pan Przemysław Białkowski był moim pośrednikiem podczas wynajmu mieszkania, miły, przyjacielski, luźna atmosfera połączona z profesjonalizmem. Lepiej cały proces nie mógł przebiec

Mikołaj Dreliszak

Pani Agnieszka Majchrzak jest profesjonalistką w swoim fachu. Współpraca odbyła się szybko i przyjemnie. Polecam wszystkim szukającym nowej nieruchomości.

Poznaj doświadczonych agentów
pracujących w naszym biurze nieruchomości

Zadzwoń do nas
pon - pt, 9:00 - 17:00

Skontaktuj się z nami
    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza jest Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) z siedzibą w Krakowie (31-069) przy ul. Sukienniczej 8/U8. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez Administratora danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności