rekrutacja online

Inni zwalniają? My zatrudniamy!

Światowa gospodarka staje dzisiaj przed szeregiem wyzwań, a rynek pracy razem z nią. Wszystko przez epidemię COVID-19, która coraz bardziej odbija się na sytuacji ekonomicznej w kraju. Tam, gdzie inni widzą kryzys, my widzimy szanse!  Dlatego w Nowodworski Estates adaptujemy się do rzeczywistości zdominowanej przez koronawirusa i nie rezygnujemy z zatrudniania nowych agentów. Wręcz przeciwnie – wdrażamy pakiet rozwiązań online, które pozwalają na przeprowadzanie całkowicie zdalnych rekrutacji i dostarczają naszym agentom narzędzi do bezpiecznej, wygodnej i co najważniejsze, bezpiecznej pracy z Klientami. Jak dokładnie wygląda nowy system NE?

Rekrutacje online

W trosce o bezpieczeństwo i wygodę kandydatów ubiegających się o stanowisko agenta w naszej firmie, wprowadziliśmy całkowicie zdalną rekrutację. Kontynuacja jej w dotychczasowej formie byłaby niepotrzebnym ryzykiem, a zupełna rezygnacja z jej przeprowadzania pozbawiłaby wielu utalentowanych kandydatów możliwości rozpoczęcia kariery na rynku nieruchomości. Nie chcieliśmy dopuścić ani do jednego, ani do drugiego. Dlatego teraz, starając się o pracę w Nowodworski Estates, rekrutację przejdziesz online!

Zalety takiego rozwiązania – poza tymi oczywistymi – są warte podkreślenia. Biorąc udział w naszych rekrutacjach, oszczędzasz czas i nie musisz się nigdzie fatygować. Praca marzeń jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, bez konieczności wychodzenia z własnego pokoju! Aż szkoda nie spróbować, prawda? Znajdą się pewnie i tacy, którzy stwierdzą, że taki proces jest mniej stresujący niż osobiste spotkania…

Pakiet Bezpiecznego Spotkania

Na zdalnych rekrutacjach antykryzysowy system NE wcale się nie kończy. Wręcz przeciwnie – to zaledwie wstęp do pakietu przygotowanego na potrzeby pracy w czasach zagrożenia. Szereg rozwiązań pod szyldem Pakietu Bezpiecznego Spotkania kładzie nacisk na bezpieczeństwo zarówno agenta, jak i Klientów NE, a także dostarcza narzędzi umożliwiających efektywną współpracę na odległość.

Agenci Nowodworski Estates mają możliwość zdalnego oprowadzania Klientów po nieruchomościach w formie transmisji live. Wynajęcie lub sprzedaż mieszkania ułatwiają również dostępne w każdej ofercie filmy z „wirtualnymi wizytami” w lokalu. Nawet podpisanie większości umów i dokumentów odbywa się przez Internet. Nasi agenci pozostają w stałym kontakcie z Klientami dzięki opcjom chatu, video chatu i rozmów online.

Dzięki temu, że elastycznie dostosowujemy się do nowej rzeczywistości, praca agenta nieruchomości w Nowodworski Estates jest w pełni bezpieczna! Nasze działania zostały już zauważone w branży – tutaj pisze o nich portal GetHome.

Praca marzeń?

Stanowisko pośrednika nieruchomości w NE zawsze cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Nie zmienia się to nawet w obliczu obecnej sytuacji. Nasi współpracownicy doceniają przede wszystkim przejrzyste warunki umowy i atrakcyjne prowizje od transakcji. Ogromną rolę odgrywają również zaawansowane szkolenia i pakiet wdrożeniowy, którego wartość wynosi 20 tys. zł. Warto dodać, że dzięki naszej platformie e-learningowej NEon! agent ma możliwość wygodnie i bezpiecznie odbywać szkolenia online.

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, daj nam znać! Z przyjemnością wszystkiego Cię nauczymy. Nieważne, jakie masz doświadczenie zawodowe i co robiłeś wcześniej. W Nowodworski Estates staniesz się profesjonalnym agentem nieruchomości i rozwiniesz skrzydła. Nawiązuj intratne relacje, bierz udział w transakcjach niezwykłych nieruchomości, osiągaj rekordowe obroty – a to wszystko pracując komfortowo i bezpiecznie. Dołącz do naszego zespołu i zmieniaj polski rynek nieruchomości z najlepszymi!

Napisz komentarz

Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza jest Nowodworski Estates sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (31-069) przy ul. Sukienniczej 8/U8. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez Administratora danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności