Mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia Radom

Sprzedaż, zakup, wynajem nieruchomości w Radomiu

Radom to drugie co do wielkości miasto Mazowsza. Jest ośrodkiem o ogromnym znaczeniu nie tylko regionalnym, ale także krajowym. Jego strategiczna lokalizacja i wciąż rosnący potencjał przyciągają licznych inwestorów, a to przekłada się na coraz większą popularność Radomia wśród osób poszukujących atrakcyjnej pracy i wysokiego standardu życia.

Oddział Nowodworski Estates znajdziesz wszędzie wszędzie tam, gdzie rynek nieruchomości intensywnie się rozwija. Nasi radomscy pośrednicy udzielą Ci wsparcia w procesie zakupu, sprzedaży czy wynajmu mieszkania. Niezależnie od tego, czy poszukujesz lokalu na własne potrzeby, czy zamierzasz pomnażać swój kapitał dzięki inwestycjom, możesz liczyć na wiedzę i doświadczenie naszych agentów. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jakie możliwości oferuje radomski rynek.

Jeżeli poszukujesz domu, mieszkania czy biura, a Radom to najdogodniejsza dla Ciebie lokalizacja - nie czekaj. Zapewnimy szybką i bezpieczną obsługę wszystkich Twoich transakcji.

Szukasz mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia?
Sprawdź opinie osób którym już pomogliśmy

Grzegorz Sadocha

Super firma oraz profesjonalne podejście do klienta. Miałem przyjemność współpracy z p. Marcinem Lehmannem . Ogromna wiedza na temat rynku nieruchomosci , doświadczenie , duże zaangażowanie , własne pomysły ... Mieszkanie wynajęte w ciągu kilku dni na oczekiwanych warunkach . Dziękuję i polecam

Wioletta Drozd

Już po raz drugi bardzo dobra i sprawna współpraca za którą bardzo dziękuję w imieniu moim i rodziców. Świetny kontakt z Panią Karoliną Buras, wszystko sprawnie i wzorowo. Polecamy! :)

Grzegorz Kipiel

Bardzo polecam wspólpracę z panem Adrianem Sową, doskonały kontakt, profesjonalne podejscie, czytelny przekaz informacji, nioceniona pomoc i doradztwo na każym etapie wspólpracy.

Małgorzata Langiewicz

Serdecznie dziękuję Panu Piotrowi Jureckiemu za pomoc w wynajmie mieszkania. W tym trudnym, pandemicznym czasie Pan Piotr bardzo się postarał aby jak najszybciej wynająć mieszkanie Dziękuję :-)

Marcin Lehmann
Dyrektor Oddziału

Skontaktuj się z nami
    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza jest Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) z siedzibą w Krakowie (31-069) przy ul. Sukienniczej 8/U8. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez Administratora danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności