Mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia Rzeszów

Sprzedaż, zakup, wynajem nieruchomości w Rzeszowie

Rzeszów to wyjątkowe miasto, niezmiennie cieszy się sporą popularnością. Jako jedno z nielicznych może pochwalić się swoim miejscem w czołówce w rankingach jeśli chodzi o jakość życia mieszkańców, czyste powietrze, czy dynamiczny rozwój. To wszystko sprawia, że poszukują w nim nieruchomości nie tylko inwestorzy, ale także rodziny, ceniące sobie wysoki komfort życia. 

Oddział Nowodworski Estates znajdziesz w każdym mieście, w którym rynek nieruchomości dynamicznie się rozwija. Nasi Rzeszowscy eksperci polegają na ogromnej wiedzy opartej na wieloletnim doświadczeniu, służą fachową opinią i pomocą w bezpiecznym kupnie, wynajmie, czy sprzedaży mieszkania.

Jeśli wybierasz Rzeszów - nie zwlekaj i postaw na bezpieczną i sprawną obsługę wszystkich transakcji!

Szukasz mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia?
Sprawdź opinie osób którym już pomogliśmy

Marian Mikołajski

Miałem przyjemność współpracować z Panią Anną Korabel z Rzeszowskiego oddziału Nowodworski Estates. Podczas całego procesu sprzedaży nieruchomości Pani Ania utrzymywała regularny kontakt i na bieżąco przekazywała postępy oraz sugestie co do dalszego działania. Dodatkowo cenna była pomoc z dopilnowaniem drobnych napraw w nieruchomości oraz odebraniem w moim imieniu zaświadczeń (mieszkam poza Rzeszowem) - Pani Ania beż żadnego problemu załatwiała takie sprawy za mnie.

Alicja Winklowska

To nie pierwsza Agencja Nieruchomości, z którą współpracowałam do tej pory. To natomiast pierwsza Agencja Nieruchomości, którą mogę z czystym sumieniem polecić. Pani Anna nie tylko pomogła w przygotowaniu profesjonalnej oferty, znalazła zainteresowanego i pokazała mieszkanie, ale w odróżnieniu od wielu innych agencji nadzorowała cały proces. Udzielając pomocy zarówno wynajmującym jak i najemcom dając poczucie obustronnego bezpieczeństwa.

Katarzyna W.

Miałam przyjemność dokonać zakupu mieszkania we współpracy z Agencja; jestem bardzo zadowolona z opieki agentki Anny Korabel; od samego początku bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm oraz nastawienie na klienta. Polecam.

Elżbieta Mińczyk

Bardzo polecam współpracę z Panią Anią. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista, bardzo szybki czas reakcji. Nie spotkałam pośrednika, który byłby tak bardzo zaangażowany w sprzedaż nieruchomości. Polecam zarówno chcącym sprzedać nieruchomość jak i kupić. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję współpracować :)

Anna Korabel
Dyrektor Oddziału

Skontaktuj się z nami
    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza jest Nowodworski Estates sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (31-069) przy ul. Sukienniczej 8/U8. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez Administratora danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności