s

Usługi

uslugi sprzedaz nieruchomosci krakow warszawa wroclaw
Najbardziej kompleksowe usługi na rynku!

Biuro nieruchomości Nowodworski Estates to gwarancja szybkiej, bezpiecznej i korzystnej transakcji

Kompleksowość naszych usług czyni nas najszybciej rozwiającym się biurem nieruchomości w Polsce. Nieustannie podnosimy swoje kompetencje i tego samego oczekujemy od współpracowników. Dzięki temu masz pewność, że notariusze oraz architekci, z którymi współpracujemy to najlepsi z najlepszych. Dysponujemy również własnym działem finansowym. To wszystko sprawia, że Twoja nieruchomość będzie otoczona profesjonalną opieką w procesie sprzedaży, zakupu, wynajmu lub zarządzania.

Do każdego podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdego cechuje wachlarz zróżnicowanych potrzeb. Łączy nas jedno - dążenie do przeprowadzenia skutecznej i przede wszystkim bezpiecznej transakcji.
Sprzedaż mieszkania, domu lub biura to dla nas codzienność. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, w Nowodworski Estates szybko i sprawnie przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces sprzedaży nieruchomości. Sprzedajemy nieruchomości w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Gliwicach.

Planujesz zakup kawalerki, mieszkania, domu lub biura? Zaufaj specjalistom z Nowodworski Estates, którzy rozumieją, że zakup nieruchomości to inwestycja. Znajdziemy dla Ciebie nieruchomość w oparciu o Twoje potrzeby i wynegocjujemy najlepszą cenę.

To specjalność naszej agencji nieruchomości. Nasi eksperci z Krakowa, Warszawy i Wrocławia szybko i bezpiecznie przeprowadzą Cię przez cały proces wynajmu nieruchomości, począwszy od skutecznej promocji i prezentacji nieruchomości, przez znalezienie sprawdzonych najemców, aż po przeprowadzenie transakcji najmu.

Szukasz mieszkania, domu lub lokalu do wynajęcia? Powiedz nam czego potrzebujesz, a specjaliści od nieruchomości zrobią to za Ciebie. Nowodworski Estates to biuro nieruchomości, które wie jak znaleźć to, czego szukasz.

Wiemy jak wynająć lub sprzedać Twoją nieruchomość szybciej i za wyższą cenę. Nasi eksperci od Home Stagingu pomogą Ci szybko i sprawnie wykonać funkcjonalną i modną metamorfozę Twojego mieszkania, domu lub biura. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Nowoczesna usługa dla ceniących czas. Wyręczamy właścicieli na każdym etapie wynajmu nieruchomości - od znalezienia sprawdzonego najemcy, przez zabezpieczenie transakcji, po późniejszą opiekę nad nieruchomością przez cały okres trwania wynajmu.

Chcesz wziąć kredyt na zakup mieszkania lub domu? Zaufaj ekspertom od nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, służymy wsparciem przy finansowaniu zakupu nieruchomości. Zainwestuj z nami w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu lub Gliwicach. W Nowodworski Estates rozumiemy Twoje potrzeby.

Chcesz wynająć nieruchomość, ale boisz się szkód spowodowanych przez najemcę? W naszych rękach Twoje mieszkanie będzie bezpieczne. Opłacamy polisę OC najemcy z sumą ubezpieczenia na 100 tys. złotych. Skorzystaj z oferty zarządzania nieruchomością w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Gliwicach.

Chcesz zabezpieczyć swoje mieszkanie?Nasze biuro nieruchomości oferuje szeroki zakres ochrony - od ognia, wody, kradzieży, nieostrożnych lokatorów oraz niespodziewanych zdarzeń losowych. Dopasujemy ubezpieczenie do Twoich potrzeb. Zadbaj o swoje lokum już dzisiaj i przekaż swoje troski specjalistom.