Aplikuj
Dołącz do
najlepszych
Home staging

Home
Staging

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość 40% szybciej i o 10% drożej? Pewnie, że chcesz!

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. W branży nieruchomości, ta zasada jest uznawana za jedną z najistotniejszych. Pozwól, aby profesjonalni dekoratorzy zadbali o wnętrze Twojego mieszkania na sprzedaż. Stworzą oni funkcjonalną oraz estetyczną aranżację, która oczaruje potencjalnych nabywców. Opieka, jaką roztaczamy nad nieruchomościami, jest kompleksowa, co znacznie ułatwia ich sprzedaż – zaufaj specjalistom!

Jakimi zasadami kierujemy się podczas Home Stagingu? To proste. Działamy zdecydowanie, ograniczamy koszty i jednocześnie maksymalizujemy zyski. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy przekuć inwencję dekoratorów wnętrz w realną korzyść dla Ciebie. Posiadasz nieruchomość na sprzedaż lub do wynajęcia na terenie Wrocławia, Warszawy, Krakowa lub Gliwic? Nie czekaj, tylko zgłoś się do naszej agencji nieruchomości Nowodworski Estates i ciesz się skuteczną współpracą!

Cały proces zmiany wystroju wnętrza nieruchomości przebiega we współpracy z Tobą. Nasi architekci podsuną Ci mnóstwo pomysłów do aranżacji, następnie wspólnie wybierzecie najlepsze rozwiązanie oraz wysokość budżetu. Wszystko to odbędzie się niezwykle sprawnie niezależnie od tego, czy mowa o mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie czy Gliwicach.

Bez znaczenia, czy Twoje mieszkanie na sprzedaż wymaga gruntownego przemeblowania czy tylko zadbania o szczegóły- odpowiedniego ustawienia sprzętów i mebli. Jeśli Twoja nieruchomość znajduje się w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu lub Gliwicach, zorganizujemy wszystko za Ciebie! Efekt uwiecznimy na profesjonalnych zdjęciach oraz filmie.

NOWOCZESNY DESIGN
Plus
SKUTECZNY MARKETING
Plus
PROFESJONALNA PREZENTACJA
40% SZYBCIEJ
Plus
10% drożej

Home staging Krok po kroku

Konsultacja z dekoratorem wnętrz (Home Stagerem)

Home Stager po oględzinach nieruchomości zaproponuje konieczne zmiany i dodatki, wspólnie określicie stylistykę i temat przewodni Twojej nieruchomości.

Ustalenie budżetu i zakresu prac

Ustalicie zakres prac, który ma zostać wykonany w ramach Home Stagingu, a przede wszystkim budżet przeznaczony na ten cel.

Home Staging

Wykonanie wszystkich założonych zmian zwykle nie zajmuje więcej niż dwa dni. W przypadku większych powierzchni i zaawansowanego zakresu prac, może to potrwać dłużej.

Sesja zdjęciowa i plan filmowy

Po zakończeniu prac wykonamy dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową i film prezentujący zalety Twojej nieruchomości oraz wypozycjonujemy nową, odświeżoną ofertę.

Prezentacja nieruchomości

Twój agent zaprezentuje nieruchomość wszystkim chętnym Klientom i dopilnuje szczegółów transakcji.

Realizacje

Lupa
Parkowe Wzgórze
Mogilany
Lupa
Sewera
Kraków
Lupa
Walerego Sławka
Kraków
Lupa
Kwartowa
Kraków
Lupa
Angel City
Kraków
Lupa
Uniwersytecka
Wrocław
Lupa
Uniwersytecka
Wrocław
Lupa
Spokojna
Wrocław
Lupa
Norwida
Wrocław
Lupa
Kościuszki
Wrocław
Lupa
Starego Dębu
Kraków
Lupa
Sienkiewicza
Kraków