Aplikuj
Dołącz do
najlepszych
Wynajem dla firm

Wynajem
dla firm

Wynajem domów i mieszkań dla firm to nasza specjalność. Nowa praca, nowe miejsce zamieszkania – niezależnie czy to Kraków, Warszawa, Gliwice bądź Wrocław – w gąszczu spraw potrzebujesz solidnego partnera, który ułatwi Ci przeprowadzkę związaną ze zmianą zatrudnienia. W Nowodworski Estates znamy potrzeby pracowników firm w trakcie relokacji. Szybko i sprawnie pomożemy zadomowić się w nieznanym dotychczas mieście.

Dzięki intuicyjnej stronie internetowej działającej również w języku angielskim, Ty lub Twój pracownik szybko znajdzie odpowiednią nieruchomość.

Nie musisz znać miejscowości, aby łatwo odnaleźć na mapie odpowiednią lokalizację. Doskonałe zdjęcia, wirtualna wizyta w formie video i dokładny plan mieszkania zawsze ułatwią wybór wynajmu mieszkań dla Twojej korporacji. Teraz będziesz mógł już bezpiecznie przyjechać pod wybrany adres. Nasz pośrednik nieruchomości jako doświadczony agent odbierze Cię z lotniska bądź dworca i zawiezie prosto do nowego mieszkania.

Utrzymanie czystości w nieruchomości nie będzie stanowiło problemu. Nasz serwis sprzątający zadba o porządek i przyjemną atmosferę, podczas gdy Twój pracownik spokojnie odpocznie, a także będzie miał czas, aby przygotować się na następny dzień pracy. Umów się z przedstawicielem Nowodworski Estates w Gliwicach, Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu, gdzie poznasz wszelkie szczegóły naszej oferty!

krok po kroku

Przegląd ofert i wybór mieszkania

Przejrzyste oferty pozwolą Twojemu pracownikowi wybrać odpowiednią nieruchomość, a wyczerpujące zdjęcia i film upewnią go, że jest to odpowiednie miejsce, oszczędzając czas na oględziny na miejscu.

Rezerwacja

Wybrane mieszkanie zarezerwujemy dla Was do momentu przyjazdu pracownika.

Odbiór nieruchomości

Nasz agent zaprezentuje nieruchomość i okolicę, a także sporządzi protokół zdawczo-odbiorczy opisujący stan i wyposażenie.

Pomoc w organizacji spraw na miejscu

We wszelkich sprawach związanych z nieruchomością, m.in. z przepisaniem liczników, czy meldunkiem czasowym, będziecie mogli liczyć na pomoc i poradę naszego agenta.