Aplikuj
Dołącz do
najlepszych
Zakup nieruchomości

Zakup nieruchomości

Interesuje Cię kupno nieruchomości na terenie Krakowa, Warszawy, Gliwic lub Wrocławia? Jesteś we właściwym miejscu. Jako pośrednicy jesteśmy specjalistami w tym procesie. Udowodnimy Ci, że zakup nieruchomości nigdy nie był tak prosty!

Przeprowadzasz się do Krakowa, Warszawy, Wrocławia lub Gliwic? Zakładasz rodzinę, lub chciałbyś wreszcie zamieszkać “na swoim”? A może potrzebujesz nowej przestrzeni do prowadzenia swojego biznesu i szukasz rzetelnego partnera, który zajmuje się sprzedażą lokali dla korporacji lub mieszkań dla firm? W każdym z tych przypadków warto zdecydować się na współpracę z profesjonalistą. Bez względu na okoliczności, nasi najlepsi agenci pomogą Ci znaleźć idealną nieruchomość.

Decydując się na współpracę z Nowodworski Estates, zyskujesz nie tylko cenny czas, który musiałbyś poświęcić na poszukiwanie wymarzonej nieruchomości na terenie Krakowa, Warszawy, Gliwic i Wrocławia. Przede wszystkim wzbogacasz się o pośrednika nieruchomości, który sprawnie przeprowadzi Cię przez cały proces transakcji; począwszy od prezentacji nieruchomości, podpisanie umowy ze sprzedającym, kończąc na dokonaniu transakcji u notariusza.
Indywidualne podejście i wnikliwa analiza Twoich potrzeb sprawi, że przedstawimy Ci wyłącznie takie oferty, które spełnią Twoje wymagania.

Chcesz zaciągnąć kredyt hipoteczny na zakup swojego mieszkania lub domu? Nasz Dział Finansowy przedstawi Ci tylko najlepsze oferty i zaproponuje najdogodniejsze warunki. Agencja nieruchomości Nowodworski Estates to przemyślana pomoc dla osób, które kupują nieruchomości pod kątem inwestycyjnym w Gliwicach, Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu. Tuż po zakupie również możesz liczyć na naszą pomoc- wyręczymy Cię w opiece nad najmem. Współpracujemy z architektami i dekoratorami wnętrz – dzięki nim wydobędziesz potencjał swojego mieszkania, domu czy lokalu. A wszystko to w pełni bezpieczne i pewne- w konsultacji z radcą prawnym oraz notariuszem. Czekamy na Twój telefon!