Mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia Wrocław

Sprawdź nasze najnowsze oferty
nieruchomości we Wrocławiu

Sprzedaż, zakup, wynajem nieruchomości we Wrocławiu

Gdy Wrocław śpi, po mieście buszują krasnale… Według rankingów, Wrocław to jedno z najlepszych miejsc do życia na świecie – nie tylko dla krasnali To także dynamicznie rozwijające się centrum biznesowe; piękne i młode duchem z bogatą historią w tle. Swoją historię tutaj od lat pisze Nowodworski Estates – profesjonalne biuro nieruchomości we Wrocławiu. Nasi specjaliści znają każdy zakamarek miasta, o sprzedaży, kupnie, wynajmie mieszkań, domów i zarządzaniu najmem nieruchomości we Wrocławiu wiedzą prawie wszystko.

Zaufaj naszej pasji, z której zrodziło się innowacyjne oraz indywidualne podejście do klienta. Rozumiemy, że każdy posiada różne potrzeby, na które odpowiedzią może być jedynie kompleksowa oraz profesjonalna obsługa. Gwarantujemy pełną satysfakcję z procesu sprzedaży, wynajmu oraz zarządzania najmem nieruchomości w każdej części Wrocławia. Pozwól nam przejąć Twoje obowiązki.

Nie czekaj - sprawdź naszą ofertę już dziś. Nasze biuro nieruchomości we Wrocławiu zapewni szybką i bezpieczną obsługę wszystkich Twoich transakcji. Wrocław to miasto spotkań - spotkajmy się i porozmawiajmy o nieruchomościach.

Szukasz mieszkania na sprzedaż lub do wynajęcia?
Sprawdź opinie osób którym już pomogliśmy

Wiktoria Biernat

Bardzo sprawne pośrednictwo przy wynajmie. Mieliśmy przyjemność współpracy z Panem Marcinem Ślusarczykiem, który w sposób profesjonalny zadbał o proces najmu, a także chętnie doradzał w kwestiach z nim związanych. Jak najbardziej polecam.

Wojtek Mazanowski

Współpraca z Panią Martyną Cikowską z NE była bardzo profesjonalna. Każde pytanie jakie miałem, zostało od razu wyjaśnione. Wynajem mieszkania przebiegła szybko i sprawnie. Polecam

Mateusz Komosiński

Współpracowałem z panią Aleksandrą Rybarczyk. Od początku do końca mega zaangażowanie i pomoc w każdej kwestii związanej z wynajmem mieszkania. Pierwszy raz nie żałowałem zapłaconej prowizji. Polecam z czystym sumieniem.

Joanna Skolasińska

Polecam agencję, szybko i sprawnie załatwiliśmy wynajem mieszkania w dużej mierze dzięki współpracy z panem Damianem Drabikiem, któremu dzìękujemy za cierpliwość, zapobiegliwość, fachowość i okazaną pomoc. Polecam.

Poznaj doświadczonych agentów
pracujących w naszym biurze nieruchomości

Nasz oddział we Wrocławiu

wrocław

Ovo

4,4 / 5 na podstawie 171 opinii z Google
Budynek Ovo ul. Podwale 83, lokal 2.0 50-414 Wrocław
pn-pt: 08:00 - 18:00

Zadzwoń do nas
pon - pt, 9:00 - 17:00

Skontaktuj się z nami
    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza jest Nowodworski Estates Equity Sp. z o.o. (dawniej: Nowodworski Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.) z siedzibą w Krakowie (31-069) przy ul. Sukienniczej 8/U8. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania przez Administratora danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności