złota-44-wynajem-warszawa

Wynajem w wersji Premium

Luksusowe apartamenty kupowane są zarówno na własne potrzeby mieszkaniowe, jak i jako inwestycja pod wynajem przynosząca ponadprzeciętne zyski z wynajmu. Rynek nieruchomości Premium rozwija się od trzech lat konsekwentnie, w stałym tempie wzrostowym. Jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Polsce jest Złota 44. Poznaj zalety wynajmu w wersji w Premium w jednej najdroższych lokalizacji Warszawy.

 

Luksusowe apartamenty czy rezydencje to nie tylko komfort, lecz również ich położenie. Apartamenty w najbardziej prestiżowym budynku w Polsce  – Złota 44 to luksusowe rezydencje wykonane według unikalnego projektu oraz z materiałów najwyższej jakości. W pełni wyposażone apartamenty wraz z dostępem do basenu i strefy SPA, w której znajduje się jacuzzi z widokiem na Pałac Kultury, odpowiadają na obecną definicję luksusu. Klienci zwracają uwagę na takie elementy jak metraż, ochrona w budynku czy prywatne windy. Ważna dla nich jest część wspólna, w której znajdują się sale konferencyjne, gdzie mogą spotkać się z klientami oraz sale kinowe np. z symulatorem do gry w golfa, w których mogą odpocząć. Wszystkie te dodatkowe usługi w budynku oferowane dla klientów są wyznacznikiem prestiżu i potwierdzeniem przynależności klienta do elitarnego klubu.

W grupie odbiorców prestiżowych rezydencji znajdują się przede wszystkim:

 • przedstawiciele najwyższej kadry kierowniczej (menedżerowie międzynarodowych korporacji),
 • przedstawiciele prywatnych biznesów, 
 • właściciele firm rodzinnych, 
 • notariusze,
 • sportowcy,
 • adwokaci,
 • artyści. 

 

Według raportu KPMG pt. „Rynek nieruchomości luksusowych w Polsce” aż 61% nabywców to ludzie bogaci określani mianem HNWI (ang. High Net Worth Individuals), zarabiający powyżej 20 tys. brutto miesięcznie. Posiadają oni aktywa płynne w postaci akcji, gotówki czy nieruchomości, w których sami nie mieszkają, opiewające na wysokość co najmniej miliona dolarów. Warszawa jest tym miejsce, do którego najbogatsi Polacy najchętniej przybywają i inwestują w nieruchomości lub korzystają z wynajmu luksusowych apartamentów.

 

Proces poszukiwania najlepszych nieruchomości Premium wymaga dużej ilości czasu oraz zaangażowania. Dlatego warto skorzystać z wiedzy doświadczonych specjalistów – mówi Ian Smentek, Specjalista ds. Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości w biurze nieruchomości Nowodworski Estates.

 

Obecnie najwyższym standardom światowego luksusu – wyznaczanym przez takich gigantów jak Nowy Jork, Londyn, Singapur czy Dubaj – odpowiadają jedynie nieliczne polskie apartamenty. Jednym z nich jest apartament w najbardziej prestiżowym budynku w Polsce  – Złota 44.

Komentarze
 • Kuba

  Super artykuł !!!

  22 października 2019
  Odpowiedz
Napisz komentarz