najem nieruchomości zarządzanie

Zarządzanie Najmem Nieruchomości – Wygoda na którą Cię stać

W dzisiejszych czasach nie jest najważniejszym stan naszego posiadania ale ilość wolnego czasu, który możemy efektywnie wykorzystać. Jesteśmy coraz bardziej zabiegani i mamy coraz więcej zadań do wykonania. Postęp technologiczny spowodował, że chcemy coraz więcej i więcej. Jednak jedyną niezmienną tego świata jest CZAS. Od wieków biegnie tak samo i jest jedyną wartością, której nie możemy ani kupić, ani odzyskać. Dlaczego warto korzystać z zarządzania najmem? Jakie wynikają korzyści z usługi Zarządzania Najmem? Komu powierzyć zarządzanie najmem? Na te i inne pytania odpowiada ekspert Nowodworski Estates.

Dlaczego warto korzystać z zarządzania najmem?

Specjalizacja zawodowa w obecnym świecie jest kluczowym elementem naszego życia. Każdy chce być specjalistą w swojej branży. W Nowodworski Estates doskonale rozumiemy ten stan rzeczy, dlatego naszym klientom oferujemy komfort, wygodę i bezpieczeństwo w ramach oferty Zarządzanie Najmem Nieruchomości. W ramach tej usługi wyręczamy właściciela nieruchomości posiadającego mieszkanie na wynajem na każdym etapie procesu wynajmu. Oferujemy profesjonalne zarządzanie nieruchomością od momentu poszukiwania najemcy poprzez zabezpieczenie transakcji po opiekę w trakcie trwania najmu. Dedykowany Zarządca nieruchomości zadba o terminowość wpłat, będzie dbał o regularne naprawy oraz będzie w stałym kontakcie z najemcą. Zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi np. z przedłużeniem umowy najmu lub szukaniem nowego najemcy.

Jakie wynikają korzyści z tej możliwości?

Od teraz właściciel nie musi martwić się opłatami czynszowymi oraz opłatami na rzecz dostawców mediów. Dedykowany zarządca dokonuje rutynowych kontroli lokalu, by sprawdzić jego stan oraz co się w nim znajduje. To zarządca będzie pierwszym kontaktem dla lokatorów, a w razie nagłych awarii – całodobowe pogotowie naprawcze zlikwiduje usterki. O tym, że wszystko jest w porządku, właściciel dowie się każdego miesiąca z elektronicznego raportu.

Korzyści usługi Zarządzanie Najmem

najem kraków

Komu powierzyć zarządzanie najmem?

W przeciwieństwie do innych dóbr materialnych, nieruchomości wymagają stałej opieki. Każdy rentier wie, że tylko odpowiednio zadbana nieruchomość zyskuje na wartości i staje się bardziej atrakcyjna dla potencjalnych najemców. Nie zawsze mamy czas i możliwości opiekować się naszą nieruchomością. Powierzenie tego zadania Najlepszemu Biurze Nieruchomości w Polsce – Nowodworski Estates daje właścicielowi nieruchomości dużą oszczędność czasu i bezpieczeństwo zarządzania nieruchomością. W naszym biurze otrzymasz dedykowanego zarządcę nieruchomości, prowadzenie rozliczeń czynszów i opłat eksploatacyjnych a także comiesięczne raporty ekonomiczne oraz wsparcie kancelarii prawnej.

Korzystając z usługi Zarządzanie Najmem Nieruchomości możesz spać spokojnie.

Komentarze
 • Lucyna

  Bardzo przydatny artykuł

  14 czerwca 2019
  Odpowiedz
 • Kamil

  Krótko szczegółowo i na temat.

  14 czerwca 2019
  Odpowiedz
 • Joanna

  Bardzo przydatny artykuł – w sam raz na teraz

  1 lipca 2019
  Odpowiedz
Napisz komentarz