Nadwiślańska 11 - luksus z widokiem na Wisłę

Kraków, Podgórze

Nadwiślańska

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Podgórze
Opis
Nadwiślańska 11 - luksus z widokiem na Wisłę
Inwestycja Apartamenty Nadwiślańska 11 to luksusowy projekt firmy Atal w samym sercu Krakowa, nieopodal Bulwarów Wiślanych, stworzony dla wymagających klientów. To połączenie nowoczesności z postindustrializmem.
Atal cechuje się dbałością o szczegóły, wykorzystywaniem najlepszych surowców oraz wysokim poziomem realizacji prac - co jest zauważalne również w owej inwestycji.
Nadwiślańska 11 oferuje 346 mieszkań, w metrażach od 28 do 188 m2, dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Do większości mieszkań przynależą balkony, loggie, a rezydenci najniższego poziomu mogą liczyć na prywatny ogródek.
Projekt ten to nie tylko wygoda, ale również funkcjonalność - w podziemiach budynku umiejscowiony jest parking, oferujący 184 miejsca postojowe. Podanto Nadwiślańska 11 to synonim bezpieczeństwa i komfortu przez całą dobę poprzez instalację alarmową, wideofony, monitoring. Dodatkowo inwestycja ta przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Niezwykłym uzupełnieniem całości są dwa tarasy widokowe, usytuowane na piątej kondygnacji budynku - przeznaczone wyłącznie do użytku mieszkańców - pozwalające na relaks i chwilę oddechu.
Dużym udogodnieniem są punkty usługowo - handlowe znajdujące się na parterze. Inwestycja ta jest połączeniem luksusu z komfortem i funkcjonalnością, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających.

Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Monitoring: Tak
Wspólny taras: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper ATAL S.A to deweloper specjalizujący się od 12 lat w budownictwie kompleksów mieszkaniowych w największych miastach w Polsce. Założycielem oraz właścicielem jest Zbigniew Juroszek, posiadający 25-letnie doświadczenie. ATAL sprzedał łącznie 1093 mieszkań na terenie całej Polski. To jeden z największych deweloperów, wyróżniony wieloma nagrodami.
Oferta
ID oferty: 56/OI
Dodano: 23.09.2015