Kościuszki Apartments - Luksus z Wawelem w tle

Kraków, Krowodrza / Salwator

gen. Tadeusza Kościuszki

od 21 609 PLN/m²
od 2 550 PLN

Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Monitoring: Tak
Recepcja: Tak
Fitness/siłownia: Tak
Usługi lokalowe: Tak
Kącik dla dzieci: Tak
Plac zabaw: Tak
Oferta
ID oferty: 220/OI
Dodano: 16.08.2016
Lokalizacja
Adres: Kraków, Krowodrza / Salwator
Opis
Kościuszki Apartments - Luksus z Wawelem w tle
Kościuszki Apartments to jedyna tego typu nowoczesna inwestycja w Krakowie przy bulwarze Rodła, z pięknym widokiem na Wawel. Przewidziano 67 apartamentów, z których każdy posiada rozległy taras/balkon lub ogród. Powierzchnie od 36 do 250 m2.
Inwestycja obejmuje kompleks trzech budynków, z czego dwa są 5-cio piętrowe oraz jeden trzy piętrowy, wybudowanych w systemie kaskadowym. Subtelna kolorystyka elewacji w postaci piaskowca oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, nadają budynkom ponadczasowej elegancji i nowojorskiego szyku. Rozległe przeszklenia i przestronne tarasy podkreślają charakter nowoczesnej zabudowy. Z tarasów rozpościera się niepowtarzalny widok na wielowiekowe obiekty dziedzictwa kulturowego Krakowa. Komfort mieszkańcom zapewnią recepcja, parking podziemny, całodobowa ochrona, monitoring, siłownia.
Informacje o deweloperze
Deweloper Echo Investment SA to jedna z największych w Polsce firm inwestycyjno-deweloperskich. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni przekraczającej 1 000 000 mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.
Inwestycja

Oferty