Lokum Vista Apartamenty przy Bonarka City Center - Nowa inwestycja na Podgórzu

Kraków, Podgórze / Bonarka

Walerego Sławka

od 11 401 PLN/m²
od NaN PLN

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Podgórze / Bonarka
Zdjęcia
Opis
Lokum Vista Apartamenty przy Bonarka City Center - Nowa inwestycja na Podgórzu
Nową inwestycję na Podgórzu - Lokum Vista zlokalizowana tuż obok Bonarka City Center. Bardzo funkcjonalne układy, bliskie zaplecze największych korporacji w Krakowie, bogata infrastruktura.Termin oddania: II kwartał 2018 r. Inwestycja będzie realizowana etapowo. Na osiedlu znajdą się mieszkania o funkcjonalnych układach i sprawdzonych metrażach, od 31 m2 do 90 m2. Większość mieszkań posiadać będzie przestronne balkony, a niektóre tarasy lub ogródki. Do dyspozycji mieszkańców będą miejsca w garażach podziemnych oraz miejsca postojowe naziemne. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Na dziedzińcach powstaną bezpieczne place zabaw, fontanny oraz strefy fitness z przyrządami do ćwiczeń oraz ścieżkami do biegania. Całość dopełnią starannie zaprojektowane strefy zieleni z niezwykłą roślinnością Obecnie w ofercie znajduje się 146 mieszkań z I etapu inwestycji. Inwestycja znajdować się będzie w dzielnicy Krakowa Podgórze nieopodal galerii Bonarka City Center - ul. Walerego Sławka.
Najbliższa okolica jest bardzo rozwinięta, posiada pełne zaplecze infrastrukturalne a przede wszystkim jest mnóstwo terenów zielonych.
(m.in. Kopiec Kraka)Bliskość pętli autobusowej Wola Duchacka: linie autobusowe 164, 174, 179, 184, 610(linia nocna).
Jest to idealna lokalizacja dla osób planujących życie rodzinne dzięki bliskości przedszkoli, szkół, aptek, sklepów spożywczych jak i dla osób
pragnących zainwestować w mieszkanie pod wynajem - bliskość biurowców tj. Lufthansa, Alexander Mann solutions, State Street, Euroclear etc. zapewni stabilną wysoką stopę zwrotu!
Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Monitoring: Tak
Fitness/siłownia: Tak
Kącik dla dzieci: Tak
Plac zabaw: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper Lokum Deweloper to jeden z trzech największych wrocławskich deweloperów oraz lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie. Od 2004 r. tworzy komfortowe i funkcjonalne mieszkania oraz lokale handlowo-usługowe w centrum Wrocławia lub w jego pobliżu. Zrealizował ponad 30 projektów deweloperskich. Oddanych do użytku prawie 3,5 tys. lokali o łącznej powierzchni ok. 182 tys. m2. Od 2016 r. obecny także w Krakowie.
Oferta
ID oferty: 242/OI
Dodano: 12.01.2018