Masarska 8 Apartamenty - Styl i funkcjonalność w otoczeniu zieleni

Kraków, Śródmieście / Kazimierz

Masarska

od 2 300 PLN

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Śródmieście / Kazimierz
Zdjęcia
Opis
Masarska 8 Apartamenty - Styl i funkcjonalność w otoczeniu zieleni
Nieopodal Ronda Grzegórzeckiego powstaje prestiżowa inwestycja Masarska 8 Apartamenty. Wyjątkowy projekt architektoniczny sprawi, że stanie się ona perłą wśród okolicznych zabudowań. Bliskość centrum miasta, Kazimierza i Starego Podgórza zaoferuje mieszkańcom wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Natomiast nowoczesne mieszkania oraz kameralny, zielony dziedziniec będą doskonałym miejscem odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Masarska 8 Apartamenty to idealne miejsce dla osób, które cenią walory, jakie niesie za sobą mieszkanie w centrum miasta.
Zastosowane rozwiązania architektoniczne sprawią, że Masarska 8 Apartamenty wyróżni się na tle okolicznych zabudowań. Obiekt będzie niepowtarzalny w swej formie i kształcie. Od strony ulic Masarskiej i Rzeźniczej budynek będzie posiadał sześć kondygnacji, natomiast pozostałe jego części będą czterokondygnacyjne. W inwestycji zlokalizowanych będzie 99 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. Lokale o powierzchni od 34,59 do 95,42 mkw. będą posiadały od 1 do 4 pokoi. Tak szeroka oferta sprawi, że każdy klient będzie mógł wybrać apartament, który spełni jego indywidualne oczekiwania. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w przestronne balkony. W kondygnacji podziemnej znajdzie się parking, który pomieści 105 samochodów. Dla wygody mieszkańców, w budynku przewidziano funkcjonalne komórki lokatorskie. Dzięki 10 lokalom handlowo – usługowym oraz pobliskiej Galerii Kazimierz, mieszkańcy będą mogli zrobić kompleksowe zakupy w krótkim czasie, w pobliżu miejsca zamieszkania.
Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Monitoring: Tak
Recepcja: Tak
Wspólny taras: Tak
Usługi lokalowe: Tak
Kącik dla dzieci: Tak
Plac zabaw: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper Atal umacnia swoją pozycję na rynku poprzez wysoką jakość oferowanych obiektów. Obecnie Atal ma na swoim koncie ponad 30 zrealizowanych inwestycji deweloperskich w Katowicach, Krakowie, Łodzi Warszawie i Wrocławiu.
Oferta
ID oferty: 246/OI
Dodano: 12.01.2018